Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan csempésszek be még egy...

Hogyan csempésszek be még egy macskát a lakásba?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes kiscicánk, egy hete került hozzánk, de szeretném, ha nem lenne egyedül. Viszont félek a férjemtől, hogy mit szólna hozzá. Már többször említettem neki, hogy kellene a cicának egy társ, de mindig elutasító volt sajnos...

2017. aug. 16. 10:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ÁLLAtot közösen kellett volna vállalni. Lehet a férjed úgy gondolja ő kompromisszumot kötött veld azzal, hogy engedte ezt az egy cicát. Ha így van akkor most te jösz ezzel. Nem kell lemondanod semmiről sem ez igaz de kérdés szereted e a férjedet? Ha igen akkor az a másik kérdés egy cica miatt mgéri e neked az, ha sokat fogtok ez miatt vszekedni és ez miatt eltávolodtok esetleg egymástól. Imádom az állatokat de ilyen esetben én biztos nem erőltetném a dolgott. Egyszer egyszer fel lehet hozni a témát. 8 hetes cicátok van nemrég kerülhetet hozzátok élvezzétek előszőr az ő társaságát. Nem volt cicám nem tudom mennyire igénylik a fajtárs társaságát.
2017. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem baj az, ha a cicának van társa. Alapvetően pl. ha sokat dolgoztok, vagy olyan a beosztásotok, hogy sokat vagytok távol, akkor nagyon jó, mert nem lesz egyedül. Az egyedüllét, magány megviselheti. Ketten eltöltik együtt az időt, összebújva alszanak, mosdatják egymást, elvannak, kevésbé veszik észre, hogy a gazdi nincs otthon.

Pl. ezeket az indokokat is felhozhatod neki, és ne várd, hogy célozgatsz, és ő majd egyszer felkiált, hogy "anyám, tényleg, hozzál már még egy macskát!".

Mondjuk olyan kapcsolatban, ahol a férfi hordja a nadrágot én meg kússzak be a lábtörlő alatt, hát, szétrúgnám a házat, meg a kapcsolatot is. Szerintem mindkét fél egyenlő.

Azt hittem, hogy egy max. 14 éves gyerek írta ki a kérdést, mert fél a szüleitől. Ez az a rovat.

2017. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!