Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Beteg a cicám?

Mit tegyek? Beteg a cicám?

Figyelt kérdés

A mindig vidám és aktív cica, Bizsu ma reggel nem bújt elő, amikor bementem hozzájuk, pedig máskor ő sír, hogy menjek be. Csak alszik összegömbölyödve, néha megremeg szegény. Nem tudom megmérni a lázát. Úgy láttam, fáj a pocija, ès az ínye is halvány. Elvittük orvoshoz, de szabadságra ment, nem tudtuk bevinni. Hazaérve evett pár szem ropit ('babaropi'), majd pisilt egyet. Most is az odújában fekszik összegömbölyödve, reggelit sem evett.

Délután elvisszük egy másik dokihoz, csak most nincs, aki bevigyen minket.

Segítsetek, légyszi! Mi baja lehet?

Egyébként 2 hónap körüli lánycica.



2017. aug. 22. 09:22
 1/4 anonim válasza:
Lehet esetleg gyomorrontás. Mit evett ez előtti 24 órában?
2017. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hasmenése nincs?
2017. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs hasmenése, pont ma van itt egy hete, az első 2 napom hányt, mert teleette magát szerintem. Hasmenése is akkor volt, gondolom átállás, új hely, új kaja stb.

Tegnap reggelire nem emlékszem, de ebédre ilyen marhás konzervet evett, annyira nem izlett neki, vacsira meg junior pástétomot borjúval és szárnyassal, na az nagyon ízlett neki. Meg ropit evett, vagy a társa mert ketten cannak és reggelre elfogyott a ropijuk. Whiskas junior száraz ropi csirkével, ezt nagyon szeretik, mi csak babaropinak hívjuk.

Én lázra gyanakszom, mert közben olvastam az interneten, és azok a tünetei, amiket ő is produkál. (Étvágytalansàg, fáradtság, remegés, gyors légzés, 'vizes' szemek)

Délután mindenképpen el akarom vinni dokihoz, csak anyu ugye dolgozik délelőtt, és csak vele tudok bemenni.

De a társa olyan kis aranyos, nem érti, mi a baja! Most beült mellé és vigyáz rá!!!

2017. aug. 22. 10:41
 4/4 A kérdező kommentje:

Minden rendben, voltunk dokinál.

Köszönöm a segítséget!!!

2017. aug. 22. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!