Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicam, mit tegyek?

Beteg a cicam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy ket eves cicam, akinek nem tudom mi baja. Nagyon beteg. 3 napja csak ossze van kuporodva, alig mozog, ha felall akkor olyan erdekes hangon nyavog, mintha fajna neki valami. Nem santit, a labaval nincs semmi baj megis elegge lassan megy. Eddig fara maszott, szaladgalt most meg egy metert nem tud megtenni:(. Nagyon aggodom miatta. Kinti cica, mindig elkoborol es alig eszik. Elegge lefogyott az utobbi idokben. Kan macska, alig van itthon es nehez igy etetni. Pedig van nagy etvagya. Most probaltam etetni de semmit nem eszik, tejet adtam neki azt nagyon szereti, abbol lepetyelt egy nagyon keveset. Annyira allt fel hogy igyon, utana egybol ult vissza. A szemet csak resnyire nyitja ki, ha szolok neki csak fulel. eddig mindig nyavogott ha szolitottam de mar ram sem nez csak fulel, mi lehet a baja? Netan hogy eddig keveset evett es valahogy ez most jon ki rajta? Vagy valami nagyobb megbetegedes? Nagyon aggodom erte, attol felek elveszitem:(!!! A masik meg amit eszrevettem rajta hogy bebolhasodott, eddig utoljara kiskoraban volt bolhas, mindig vettem neki nyakorvet, de most rengeteg bolha van rajta.. talan azert nem erzi jol magat? Nagyln aggodom hogy mi lesz vele:(

2017. júl. 14. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Egy újabb gazdik gyöngye... Állatorvos?
2017. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
És három nap alatt egyszer nem jutott eszedbe állatorvoshoz vinni. Gratulálok.
2017. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy az ilyen kérdéseket feltevők hallottak-e egyáltalán olyanról, hogy állatorvos. Nekem például elég egyértelmű, hogy ha beteg a macskám (vagy bármilyen más állat), akkor állatorvos tud segíteni.
2017. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan hol terem ennyi hülye a világon.

"Nagyon aggódom érte, attól félek elveszítem!!!" "Nagyon aggódom miatta!!!" És az eszedbe se jutott nagy aggódásodban három nap alatt hogy állatorvoshoz menj vele? Úgy is mindjárt jön hogy hétvége van és 100 km-es körzetben nincs állatorvos meg csak gyerek vagy akinek a szülei leszarják az állatot és nincs pénz. Ez kezdődik komolyan minden péntektől vasárnapig ezen az oldalon, hogy pénteken jut eszetekbe három hétköznap után, hogy beteg a macska.

Remélem kamu.

2017. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Mi lesz vele? Megdöglik! (Elnézést kérek macskabarát társaimtól, de csak ezzel a szóval tudtam érzékeltetni felháborodásomat.)
2017. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
..:D 12 orat dolgozom, penzem Jovoho. Elejen lesz. szuleim nem foglalkoznak az alattal. De igem, le kell szolni a masikat. Pont azert tettem fel a kerdest mert nincs penzem allatorvosra, es hatha van valami megoldas.. de ilyen jofej emberektol akik manapsag vannak.. nem tudom mit varok👌🏻 Egyik ember elkezdi a bunko, lekezelo valaszt utana mar a tobbi is koveti ot, kb errol szol ez az oldal.. de ez az akkor megdoglik szoveg meg mar kicsit undorito.. :)
2017. júl. 14. 20:52
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a bolhák sem hiányoztak szegény cicának,de ennél komolyabb baja lehet,ha még felkelni sem akar.Mindenképp mutasd meg egy állatorvosnak vagy legalább beszélj egyel.Egy vizsgálat még nem kerül sokba az érdeklődés meg ingyen van,de legalább annyival előrébb leszel.
2017. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Még te ítéled meg mi az undorító?

Hülyegyerek, az állattartás együtt jár azzal, hogy olykor ki kell adni pénzt orvosra is. Miért nincs félretéve pár ezer forintod ilyen esetekre?

Kölcsön is lehet kérni valakitől. Te egyszerűen szarsz a macskádra. Egy "nagyon aggódom"-okkal teletűzdelt kérdés, ennyi telik tőled. Látatlanban akarsz itt valakitől valami házilag is megoldható gyógymódot. Felelőtlen vagy.

2017. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

En vagyok a hulyegyerek?:) te unatkozol annyira hogy nekem magyarazod meg mi a helyes es mi nem.

De ha forditott helyzetben lennenk.. en meg igy is megprobalnak neked segiteni, mert belem szorul annyi emberiseg.. Es az okos ember nem kezd el vitatkozni a butaval, ennyivel asszem le is zarom:)

2017. júl. 14. 21:08
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, mit vártál? Ha az állat beteg, állatorvoshoz viszed. Ha te nem tudod, megkérsz valakit, hogy vigye el, legyen rokon, ismerős, szomszéd, satöbbi. Ha nincs pénzed, kérsz kölcsön. Fenti lehetőségek közt csak van egy alternatíva aki tud adni.

Így, hogy hagyod szenvedni szerencsétlen állatot, konkrétan kínzod.

2017. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!