Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hetes kislány cica mellé...

10 hetes kislány cica mellé lány vagy fiú cicát fogadjak örökbe?

Figyelt kérdés
Természetesen később ivartalanítva lesznek.

2017. aug. 22. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivartalanítva lesznek, akkor azt amelyikbe előbb beleszeretsz... :)
2017. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Talán annyi előnye van a nőstényeknek, hogy a kandúroknál a húgyúti betegségek (amik nem túl ritkák) anatómiájukból eredően (szűkebb húgyvezeték) komplikáltabb bajokat tudnak okozni(pl. teljes elzáródás), amik nehezen és költségesen gyógyíthatók. Saját tapasztalat alapján mondom. Amúgy mindegy.
2017. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem fiút mert nekem sokkal játékosabb mint a nőstény.
2017. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy
2017. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is egy kislány és egy kisfiúcicánk van és a fiú cica nagyon lusta, kb egész nap csak fekszik meg ha ott csörgetjük tőle fél méterre a játékot, már lusta odamenni érte xD A lány cica pedig ha meghallja a játékot, a kert másik végéből is képes odarohanni érte, meg a fára is felmászik, stb :D Szóval nem a nemüktől függ, hogy mennyire játékosak. Azt a cicát fogadd örökbe, amelyik jobban a szívedhez nőtt ^^
2017. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. :) nekem egy ivartalanított lányom van, egy ivartalan kandúrral. Az egyik 2 kiló, a másik 5 és fél és nagyon viccesen néznek ki egymás mellett. :D
2017. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!