Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskam hörög és néha...

A macskam hörög és néha öklendezik?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 hónapos cicámon ma vettem észre,hogy furcsán veszi a levegőt. Öklendezni kezd aztán vissza fekszik aludni,aztán újra fel kel és mintha megint öklendezne,talán picit köhög is. Múlt héten ellopták őt és a testvérét de a másiknak semmi baja. Félek hogy megfullad. Ilyenkor már nincs nyitva állatorvos. Gondolkoztam hogy valahogy a váladékot az orrábol kikéne szedni,de nem tudom hogyan. Mit csináljak? Mivel hogyan segíthetnék neki?
2017. aug. 24. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szőr okozza amit lenyel mosakodás közben. Vegyél neki szőroldó pasztát. Ha attól nem lesz jobb, akkor vidd el orvoshoz.


Vagy fordítva, vidd orvoshoz amint lehet, aztán több kiderül, mintha találgatnál, kísérleteznél.

2017. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

A cicád véééérmacska! Azééé hörög! Wáh! Na de komolyra fordítva: simán lehet, hogy csak a szokásos szőrcsomó öklendezésről van szó, nem? A cicákok buzgón mosakszanak, íz érdes nyelvecskéjük tele lesz szőrikével, az lecsusszan a cicatorkukon, amit szinte naponta visszaöklendeznek.


Ha zavar esetleg, menj ki vele a szabadba, és ha ott sikerült kiadnia magából a szőrt, akkor hazahívod, és mindenki jól járt.

2017. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre,elég hosszú szőre van. Ráadásul még hullik is most nekik.
2017. aug. 24. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orra is váladékozik akkor betegség áll a háttérben. Ma már rendelnek az orvosok én a helyedben elvinném
2017. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!