Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a SZEMÉLYES tapasztalatod,...

Mi a SZEMÉLYES tapasztalatod, brit rövidszőrű cicáddal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tényleg "ölcicák"? Valóban nagyon nyugodt a természetük?

2017. aug. 27. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem britem van. Egyáltalán nem "ölcica". Nyugodtnak nyugodt,és rengeteket alszik. Makacs,de nagyon ragaszkodó. Kíváncsi,okos,de nem szereti ha simogatják csak ha ő akarja. Szeret mindenről tudni,de hozzá nem nyúlhat akárki. Nagyon-nagyon puha a bundája,és szép formás.😊
2017. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Elég független természetűnek tűnik, de minden macska elég autonóm. A bundája nagyon szimpatikus, imádom a dús bundát. A formáiról pedig ne is beszéljünk! :D
2017. aug. 27. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodoak, követnek mindenhova, de elég lusták és simi téren tényleg csak akkor hagyják, ha ök szeretnék. Nem ölbecicák.
2017. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Az elsővel értek egyet, nagyon nem ölcicák. Megfogni se lehet, ha olyan kedve van akkor NÉHA bújik és mellém fekszik, de amúgy inkább magában alszik vagy a szekrényekre ugrál :D Viszont ha néhanapján bújnak akkor elolvad tőlük az ember :)

Persze kivételek mindig vannak, én ismerek olyat akinek a brit cicája éjjel- nappal ölben alszik.


Viszont gyönyörűek, a miénk 13 éves de mindenki azt hiszi hogy még csak 4-5 :D

2017. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy a kandúrok sokkal bújósabbak. Nekünk bejött: bármikor meg lehet fogni, nem fut el, simogatni is lehet, bár ölben nem sokat marad meg, játékos és okos. Próbálom trükkökre tanítani. :)
2017. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszokat, mindenkinek ment a zöld! Ezek szerint valaki nagyon félreinformált, de a leírások alapján is kedves természetűnek tűnik a fajta. Melyik lehet akkor az "ölcica" fajta?
2017. aug. 28. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
A ragdoll.😊
2017. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A házicica. Vagy félperzsa, perzsa-maine coon keverék. Nekem ilyenek voltak. Mind a három imádnivaló volt! Most van egy brit rövidszőrű lány cicám...nagy csalódás! Semmi bújás, nem szereti ha mi kezdjük a simogatást. Nem lehet ölbe venni, " gyömöszölni". Folyton elbújva van vhol és csak kis ideig lehet simogatni, akkor is csak ott, ahol nem tud elfutni. Óriási csalódás!
2019. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!