Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez azt jelenti, hogy engem...

Ez azt jelenti, hogy engem nagyon szeret?

Figyelt kérdés
A papám szomszédjának van egy macskáka,akit elég ritkán látok,de meg szoktam simogatni.Mostanában már magától is oda jön hozzám.Most is kimentem az utcára,ő bent volt a szomszéd udvarában,meglátta hogy kijövök és kijött ő is,egyenesen hozzám.Szerintem órákig is ellenne a társaságomban.Alig tudom levakarni magamról.Mindig visszaviszem a szomszéd kapuba,de jön utánam.Többször is el kell ezt játszani,mire megmarad a helyén.Még soha sem adtam neki kaját.

2017. aug. 29. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Na ugye, és akkor mondják egyesek, hogy a macskák érdekmacskák... :)) Ellenben sok kutya pitizik, ezt imádja a sok kutyás... Eh...


A kutyások többségén észrevettem, hogy irányító hajlamúak, azt élvezik, ha lemegy kutyába nekik a többi ember, vagy jobb híján a kutyájuk... Aki popsinyaló, liheg, és pitizik, meg idomítható.


Bezzeg a macskák nem igazán idomíthatóak, mert bár sok mindenre képesek, de okosabbak és öntörvényűbbek annál, mintsem irányítani lehessen őket. ;)


És tudnak, kérem, önzetlenül szeretni a cicák! :) Ha éhesek, nyilván jelzik, de előre a hálájukat is. Ha nincs kaja, akkor is dorombolnak. Igaz, egyénfüggő, vannak pici korukban, vagy ivarérettként utcán sérült lelkű cicák, akik mogorvák, stb, de még köztük is sok az ŐSZINTÉN hálás egyéniség.


Ez egyben válasz is a kérdésedre . :)


A többi a meg a kutyásoknak szólt. ;)


Tisztelet a kivételnek. Vannak, akik pusztán a kutya mozgékonyságát szeretik, és szeretnek futni, meg aktívan játszani a kutyával - ezt még megértem,

amennyiben irányítani a kutyát

nem vágynak.


Ellenben aki tudat alatt, vagy tudatosan élvezi, hogy "Ü'sssz! Fexik!", no comment... Oké,. a kisgyermeket is kell fegyelmezni egy szintig, és a kutyát is muszáj, de sajnos sokan épp ezt élvezik... Sajnos... Én viszont szükséges rossznak élem meg, ha fegyelmeznem kell másokat.


Én szeretem a kutyákat, félreértés ne essék! Csakhogy én nem a kutyák jelleme miatt szeretem a kutyákat, hanem a kutyák jelleme ELLENÉRE!

:-)

Állatbarát vagyok.

2017. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mi szomszédunkban is volt egy olyan macska, ami nyávogott és átugrott a kerítésen, ahogy meglátott és követett engem az udvaron :) Én úgy vettem észre, hogy nem azt szeretik legjobban a macskák, aki eteti őket, hanem aki játszik velük, simogatja őket.
2017. aug. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt mondanám inkább, hogy nagyon kedvel. A cicaszeretet azért más, mint amit leírsz.

A szomszéd néni egyik macskája is nagyon kedvel minket (engem és az egyik cicám). Gyakran jön át hozzánk játszani. Odaszalad ha meglát és símogatást kér. Bejön pár órára, néha egész nap itt van. Nézelődik az udvaron, az ölembe fekszik, játszik a saját cicámmal, szundít egyet aztán hazamegy. Szeret itt lenni, de nem itt van az otthona és nem engem tekint gazdájának. Én sem adtam neki soha enni. Ettől függetlenül mindig szivesen látjuk :)

2017. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!