Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez azt jelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti, hogy nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés
A barátommal körülbelül fél éve vagyunk együtt. Most nagyon jól megvagyunk, de Én kaptam egy lehetőséget, hogy kimenjek külföldre tanulni egy vagy két évre. Nem messzire, szomszédos országról van szó, ahonnan minimum két hetente hétvégére haza is tudnék jönni. Nekem ez egy nagyon nagy lehetőség és fontos nekem. A barátom megérti, de azt mondta, hogy ha kimegyek, akkor Ő szünetet tartana velem, mert úgy gondolja ekkora távolságból nem lehet folytatni rendesen. Azt mondta, nem akar velem összeveszni, tartsuk a kapcsolatot, viszont nem akar ténylegesen együtt maradni, mert nem bírná a ritka találkozást és szabadságot akar abban az esetben ha megismer valaki mást....Viszont úgy gondolja ha visszajövök van lehetőség az újrakezdésre. Én ebből kicsit úgy érzem nem szeret eléggé, mert akkor vállalná így is, pláne, hogy ünnepekkor is és szinte egész nyáron itthon lennék. Jól gondolom hogy ez baj?

2017. aug. 16. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt, hogy neki van annyi önismerete, hogy tudja magáról, hogy neki nem való távkapcsolat.

Sokkal korrektebb, mint sok más pasi, aki ígérget, aztán alig várja, hogy induljon a vonatod, és rohan a másik csajhoz. Aki persze arról se tud, hogy létezel.

2017. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod...de azt is tegyük hozzá, hogy nagyon korrekt a barátod, más vigyorogva " kiengedne", aztán lazán megcsalna...
2017. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Életkort nem írtál,de gondolom nagyon fiatalok vagytok.Igazat adok neki,ilyenkor sok az az 1-2év ritka találkozásokkal.Ő is megismerhet valakit,nem fog egy helyben ülni,meg te is.El fogtok távolodni,kétlem az újrakezdést.Örülj neki inkább,hogy ezt nyíltan kimondta.
2017. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
20 év körüliek vagyunk.
2017. aug. 16. 10:02
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Egyfelől igazad van. Másfelől meg mondhatjuk azt is, hogy te nem szereted őt eléggé, ha képes vagy egy-két évre több száz kilométerre távolodni tőle.
2017. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is inkább te nem szereted őt eléggé. Hidd el,én is nagyon vágyom külföldre,de képtelen lennék itthagyni egy évre a párom,igaz nálunk nagyon erős a kapcsolat. A kétheti találkozás felőröl,pláne hogy gondolom kötelezően a szüleidhez is kéne menni,rá semmi időd nem jutna.Azért 20 körül nem várhatsz el senkitől ekkora kompromisszumot. Korrekt volt a srác.
2017. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Én anno ugyanebben a helyzetben voltam, végig nyaraltuk az akkori barátnőmmel az egész nyarat a balatoni nyaralójukban, olyan szerelmes voltam hogy el sem tudom mondani, majd a nyár végén bejelentette, hogy a szülei elintézték, hogy amerikában tanulhasson 1 évet. Egy kukkot sem szóltak nekem róla, csak amikor már biztossá vállt és 2 hét múlva már utazott volna.

Egy éjszakát töprengtem magamban és reggel összepakoltam és elköszöntem, ki volt akadva, a szülei sem értették, de így láttam jónak. Aztán egy jó 10 év elteltével egymásra akadtunk megint, néhányszor elmentünk bulizni, de 1 hónap után szétmentünk, nem bíztam benne. Jó volt ez így, teljesen felesleges lett volna erőltetni a távkapcsolatot, nem mindenki alkalmas erre, ahogy én sem.

2017. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont, hogy nagyon is szeret és tisztel, mivel őszintén felvállalta a véleményét (amivel én 100% egyet értek), és nem ámított baromságokkal. Fiatal vagy, én nagyon boldog lennék, ha a férfiak általában ilyen korrektül beszélnének velem. És a távkapcsolat valóban nem működőképes.


26N

2017. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak pedig te vagy a fontos, nem szereti a távkapcsolatot. Neki van igaza, te menj külföldre, ő meg élje addig az életét.
2017. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt volt, hogy ezt elmondta. Én sem erőltetném. Nekem is volt ilyen lehetőségem, ismerkedtem egy fiúval, jól alakultak a dolgok, nagyon megértettük egymást. De megtudta hogy megkapta azt a lehetőséget amire már két éve várt. Gyorsan jött a hír amíg nem volt benne biztos addig nem is akart szólni. Egy napot kaptam hogy átgondoljam mit akarok és rájöttem hogy nem akarok várni rá és nem akarom magam kitenni a távkapcsolat miatti folyamatos aggódásnak meg hiánynak. Így elköszöntünk egymástól, ígéretek meg minden nélkül. Néha még tartjuk a kapcsolatot, de semmi értelem nem lett volna így bármibe is belevágni. Fél éve vagytok együtt, az még nem sok idő.
2017. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!