Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskának?...

Mi lehet a baja a macskának? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Karthauzi cicám most augusztusban múlt 1 éves, ivaros kandúr, de elég kicsi a mérete, a lány macskám is nagyobb nála, valamint meg vannak ereszkedve a tejmirigyei, mintha szoptatós nőstény lenne, úgy lógnak neki, továbbá elég félénk, minden zajtól megijed. Ennek ellenére viszont szelíd, én meg tudom simogatni (idegenektől persze fél), és az étvágya rendben van, sőt, állandóan a kaját lesi.

Valami hormonális probléma lehet?



2017. szept. 3. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szaporítótól vetted esetleg? Ez inkább genetikai gondnak tűnik a leírtak alapján.
2017. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet az én házi macskámmal. Viszonylag kicsi, fél minden zajtól. A hasán szerintem zsír van, az én macskámé is olyan :D Szerintem ő egyszerűen kisebb, mint az átlag. Fajtákon belül is előfordul.
2017. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!