Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelben macskának kell...

Panelben macskának kell védőoltás? .

Figyelt kérdés
...vagy valami? Féreghajtó vagy ilyesmi? Ha soha nincs utcán akkor is? Ha igen,miért és mi történik ha nem kap?
2017. aug. 18. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Féreghajtó mindenképp. Én a betegségek elleni kombi oltást mindenképp ajánlom, az állatorvos is azt mondta hogy csak a veszettség elleni védőoltás nem indokolt ha soha nem megy ki a cica, mert szinte 0% az esélye hogy elkapja.
2017. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mitől lehet férges? Azt a kakijába látnánk,nem?

Régen volt egy cicánk,ő kapott nyers húst,na ő férges lett,a végbele körül is kis kukacok vagy giliszták voltak! A jelenleginél semmi ilyet nem tapasztalok,pedig már 8 éves,doki még nem látta!

2017. aug. 18. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemrég hoztak az állatorvoshoz egy cicát, amelyiket el kellett altatni betegség miatt. Viszont megharapta a gazdáját mielőtt bevitték az orvoshoz. Egész életében lakásban élt a cica. A törvény nem veszi figyelembe, hol él az állat. Ha harap, igazolni kell, kapott-e veszettségi oltást?

Ezt a cicát a gazdájának a költségére el kellett vinni oda, ahol megvizsgálják, veszett volt-e a cica? A vizsgálatot is fizetnie kellett.

Évente egy oltás bele kell férjen a biztonságos állattartásba.

2017. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én beadnék a macskámnak minden oltást amit egy kinti kap, mert nagyon vigyázok rá de sose lehet tudni hogy mikor kapja telibe a szart a ventillátor és elszökik/ellopják, és összeszed kint valamit.
2017. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták hogy a macskanáthát cipővel is be lehet hozni.

Bár még nem hallottam ilyen esetről.

2017. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!