Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a kiscicámnak?

Mi lehet a baja a kiscicámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez a kismacska kb. 2 hete került hozzánk, mai napig nem tudjuk honnan, csak keservesen nyávogott az udvarunkon úgyhogy befogadtuk. Már akkor is volt a szeménél egy kis eltérés a szőr színében de nem ennyire feltűnő, én nem is tudom olyan mintha hullana neki kifele de csak az egyik szeme mellett. Ez mitől lehet? Egyébként meg jókedvű, sokat játszik és alszik.


Itt van a kép :


[link]


[link]


[link]



2017. szept. 7. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosra még nem gondoltatok?

Adna egy kenőcsöt és el lenne intézve.

Millió dologtól lehet, pl. gomba, rüh, atka, stb.

(Csak aztán az időhúzás miatt nehogy a szemére is átterjedjen és megvakuljon!)

2017. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami bőrbetegség, az állatorvos felír rá valamit, és szerintem könnyen el fog múlni, nem tűnik súlyosnak. De valóban nem érdemes megvárni, amíg nagyobb lesz a kopasz folt és sokkal több gyógyszert kell majd vennetek rá, meg hosszadalmasabb lesz a kezelés.
2017. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!