Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol vehetnék műanyag vagy fém...

Hol vehetnék műanyag vagy fém tálat a macskáimnak?

Figyelt kérdés

Eddig 40 ezret költöttem ebben a hónapban a frissen befogadott cicáimra, s ebben még nincs benne a minőségi macskatáp.

Különben nem okoz nagy problémát a költekezés rájuk, most úgy is olyan dolgokra költöttem ennyit amire többet nem kell.


Viszont a porcelán táljaikat összetörték már most.

Ezért szeretnék jobb minőségű műanyag, vagy fém tálakat venni nekik. Lehetőleg rögzitővel.

Viszont a petissimon és hasonló weboldalakon ahogy néztem ezek 5 ezer Ft körűl kezdődnek és nekem 3 db kéne... 2 etető és 1 db itatótál gyanánt.

Szóval HA (!) van valahol olcsóbban is akkor nem szeretnék még erre is újabb 15 000 Ft-ot kiadni.


(lehetőleg linket küldjetek)


Előre is köszi!



2017. szept. 7. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]


A Fressnapf és az Alphazoo üzleteiben rengeteg hasonló és hasonló árú van. Ha van a közeledben nézd meg ott. Petissimon biztos, hogy 5000 Ft volt? A kutyáimnak a 2L-es rozsdamentes és a 2.4L-es kerámia együtt kerül annyiba kb.

2017. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van közeledben Pepco vagy Kikk érdemes benézned. Én 300-400 forintért vettem ott fém és műanyag tálakat.
2017. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én egy kis fémtálat gumi talppal 600 forintért vettem a Fressnapfból. Csak száraztáposnak használom. Arra elég a legkisebb is. Persze ha a nap nagy részében nem tudsz a cicáddal lenni, akkor lehet jobb lenne egy kicsit nagyobb, mint a legkisebb.
2017. szept. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne ajánlom a fém tálat. Allergizál. Amelyik cica érzékeny rá ingyulladást kap. Én így jártam. A dokim monta, hogy azonnal váltsak üvegre vagy porcelánra.
2017. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!