Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az anya macska vihette el a...

Az anya macska vihette el a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Kb. Másfél 2 hónapja fialt le hozzánk a szomszéd macska. Itt kaptak enni itt is maradt a 3 kölykével, tegnap előtt este még itt aludtak, de reggelre a 3 kölyök és az anya cica is eltűnt. El szokta vinni őket az anya ilyen idős korban? Sehol nem találom őket, mindig jöttek, ha hivtuk őket reggel, most tegnap reggel óta semmi. Remélem nem vitték el őket. Sajnos a szomszédok sem láttak semmit. Mikor tavaly a szomszédba fialt ott nem vitte el a kölyköket, csak 1 szökött meg. Előre is köszönöm a válaszokat.
2017. szept. 8. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos az anya macska vitte el őket. A mienk is elvitte tavaly a kicsiket 1 hónapos korukban, 3 hétbe telt mire sikerült felfedeztük hol vannak, addigra tiszta vadócpk lettek, miután sikerült vissza hozni őket egy hétig nem engedtük ki őket, mikor már szépen megszelidültek és kijárhattak, az anyjuk folyton elcsalogatta őket egy nem messze lévő szőlőskertbe, de akkor már tudtuk hol keressük őket csak hívni kellett őket a keritésnél és szaladtak oda fele.

Na szóval csak arra akartam kilyukadni,hogy nagyobb korban is előfordul ,hogy az anyukájuk elcsalogatja a kicsiket.

2017. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sehova nem vitte őket eddig. Egy szóra jöttek mindig. Nagyon sajnáljuk. Körbekérdeztem már mindenkit az utcában is. Reméljük előkerülnek a kis drágák.
2017. szept. 8. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!