Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért akar pározni egy ivartal...

Miért akar pározni egy ivartalan macska?

Figyelt kérdés
Van egy fekete kandúr cicánk és a másik fiú cicánkat akinek még megvannak a golyói mostanában elkapja,és párzik vele...... Persze amikor otthon vagyunk akkor lezavarjuk róla, de nem értem miért? Szóval az ivartalan akar az ivarossal. A tököst ebben a hónapban visszük a kés alá. Vajon ha már neki se lesz golyója akkor már nem fogja molesztálni a másik?
2017. szept. 9. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól értem hogy két kandúr?

Szerintem mivel az ivartalan mássza az ivaros ugyanolyan nemű macskát, ezért annak az ivartalanítása nem hiszem hogy befolyásolná őt, hiszen elvileg semmi nem kéne ösztönözze arra, hogy rámásszon a másik macskára. Ha az ivaros egy nőstény lenne aki tüzel, akkor még érteném, de így ez inkább csak bizarr. Főleg hogy náluk ha jól tudom nincs köze ennek a dominanciához mint a kutyák esetében.

2017. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem én se a helyzetet, hogy a golyótlan mássza az ivarost. Igen mind a kettő fiú ez egész biztos.
2017. szept. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!