Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után is szeretni...

Ivartalanítás után is szeretni fogják egymást?

Figyelt kérdés

Van egy 3,5 hónapos fiú,és egy 4 hónapos lány kiscicám. 2hét eltéréssel kerültek hozzám,és imádják egymást. Állandóan együtt alszanak összebújva, átkarolják egymást, (sok cicám volt már de ilyet még nem láttam)


Nagyon örülök neki hogy ilyen jól kijönnek,mintha szerelmesek lennének úgy viselkednek. Szerintetek ivartalanitas után fog ez változni? Vagy nem befolyásolja őket abban hogy szeretik egymást?


2017. szept. 17. 22:25
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. szept. 17. 22:32
 2/4 anonim válasza:
Valószínűleg igen, ugyanúgy fognak viszonyulni egymáshoz. Sőt az ivartalanított hímek akár még bújósabbak is lehetnek.
2017. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, az enyémek ugyanúgy szeretik egymást. :) Olyat hallottam, hogy az egyik cica volt állatorvosnál és összeszedett mindenféle idegen szagot és a másik cica napokig fújt, morgott rá, de aztán helyre jöttek a dolgok. Amúgy iszonyatosan cukik! :)
2017. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj de édesek.

Nekünk 2 cicánk van, kandúr és nőstény, mindketten ivartalanok. Most 16 évesek elmúltak, és nagyon szeretik egymást. Mosdatják egymást, együtt alszanak, stb. Néha van egy kis összezördülés, de töretlen a barátság.

2017. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!