Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. mit kell tennem...

S. O. S. mit kell tennem ezzel a cukisággal?

Figyelt kérdés
Találtunkegy kiscicát aki már 2 órája nyávogott tudtuk hogy többen vannak de őz valamiért nem vitte el az annya macskatápszerrel megetettük most allukálni készül nem tudom mennyi idős már kezdenek kinőni a fogai és korigáltan mozok mien időnkén kéne etetnem?

2017. szept. 18. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem amint tudod, vidd el egy állatorvoshoz, hogy nézze meg, egészséges-e, és tőle minden kellő információt meg fogsz kapni, hogy milyen idős lehet és hogyan kell táplálni a cicust.
2017. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen így gondoltam de mi legyen ma északa?
2017. szept. 18. 20:35
 3/17 A kérdező kommentje:
Van képem róla arrol valaki meg tudná mondani hogy mennyi idős?
2017. szept. 18. 20:37
 4/17 anonim ***** válasza:
Linkeld be a képet
2017. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Add nekem!
2017. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kiborta az északát de reggel nár kérte a tejet úgyhogy ha a napot ki bítja 3 etetéssel akkor sinen vagyunk
2017. szept. 19. 06:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Szeme nyitva? Önállóan tud járni? Ha nem akkor napi 3 etetés kevés lesz.
2017. szept. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A sima tej, amit a boltban lehet kapni nem jó egy kiscicának!!!!! Lehet venni kifejezetten nekik szánt tejet, olyan kellene! Vagy szaladj el állatkereskedésbe és mondd el hogy mekkora, milyen és ott is tud segíteni az eladó, hogy milyen babacicatápot kell adni neki. Kitartást a csöppségnek!
2017. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Itthon volt tápszer és azzal etettem az első perctöl fogva tud járni szeme nyitva, vannak fogai is ma már a pépes macska kaját is jóizüen bepuszilta csak nincs széklet de vizelete igen
2017. szept. 20. 11:32
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha vizelet van, az jó, mert a veséje működik. Viszont a széklet is jó lenne, hátha így már, hogy eszik rendesen, majd fog jönni az is.
2017. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!