Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megszorultam anyagilag. Baja...

Megszorultam anyagilag. Baja lesz a cicáimnak?

Figyelt kérdés
Eddig royalt ettek szárazban nedvesben preimieret. Most kb másfél hónapig ezeket nem tudom biztosítani nekik. Húsal nem szeretnék etetni. Ha ez idő alatt olcsó pl lidl es chosiba tápot és chosiba konzervet adnák bajuk lessz tőle? Hasonló árban ajánlanátok tápot addig is? Köszi

2017. szept. 21. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz a cicáknak. Szerintem a dm-es tálkás husik is nagyon jók és olcsók, változatosak. A szárazat az enyémek nem szerették, de azért megették, az is olcsó.
2017. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne hirtelen válts, mert akkor lehet belőle hasmenés, amúgy ha másfél hónapig ezt eszik, utána visszaváltanak a régi étrendre, attól nem lesz bajuk. De a Royal tényleg nem egy jó minőség, és ahhoz képest rohadt drága, a Premiere száraza pl. jobb, miért nem azt adod nekik alapból?

Egyébként a Previtalon kívül még nézd meg a Rossmann Winston nevű saját márkás macskatápját, illetve azt hiszem, a Fressnapfnak is van olcsóbb, saját márkás vonala, ott is érdemes lenne körülnézned.

2017. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha hirtelen váltasz ételt, abból lehet bajuk, hasmenés, hányás! A nedves tápok 80%-a víz. A valóság, hogy a nem minőségi tápokból a cicák sokkal többet esznek.


olcsóbb száraztápok: iams, josera, happycat, purina one amik jók lehetnek.


Csak zárójelben egy ötlet, amivel hosszú távon sokat lehet spórolni:

Nagy kiszerelésben minden olcsóbb, ha netről rendelnél nagy kiszerelésben az eddigi tápból (a 10kg-s royal 1500ft/kg) és száraz, hűvös helyen raktároznád, az sok pénzt takarítana meg. A leggazdaságosabb az lenne, ha más macskabarátokkal összebeszélnétek és elosztanátok a nagy adagot. Ha csak 1 embert is sikerül beszervezned, akkor tűrhető egyszeri kiadás, és egy közepes súlyú macskának 5kg macskakaja 4-5 hónapig is elég lehet, addig nem kell újból sok pénzt kiadnod.

2017. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!