Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális dolog, hogy egy...

Normális dolog, hogy egy elvileg kóbor macska követett egészen hazáig?

Figyelt kérdés

Szóval, mentem haza,egy utcá választott el a lakhelyemtől a túlsó járdáról felém futott egy teljesen narancssárga macska.

Gondoltam, oks, minden oké. Megyek tovább, a biztonság kedvéért megfordulok, erre a macska jön utánam. Akármerre mentem csak követett mint egy pincsi kutya (nem értek a macskákhoz, de fura, hogy egy elvileg kóbor macska követ egy idegent).

Egy idő elkezdtem szaladni, hátrafordultam, UTÁNAM FUTOTT. (??????)

Egészen a lépcsőházig követett, így próbára tettem. Megálltam s tartottam neki a kaput, mind e közben anyummal beszéltem telefonon, hogy lássa ő is, és hogy a macskát ne higgyem hallucinációnak pláné azután, hogy még utánam is futott.

És: BEJÖTT.

A kutyám vagy csak üdvözölt szokásához híven vagy nem tudom, de kivolt akadva (nehéz megítélni, mindig kivan akadva ha anyum vagy én, bármelyikünk jön haza,nagy lármát csap stb stb). A macska mégsem menekült kifelé inkább az emelethez vezető lépcsőalj körül tartózkodott és figyelte a kutyámat, kicsit vonakodóan (értjük, normális, anyum állítása szerint a macska olyan vizslatóan, macska stílusban figyelte a kutyámat).

Utána kinyítottam a kaput, s a macska még úgyis vonakodott, ahhoz, hogy kimenjen félig ki kellett menjek a kapun, azután eliramodott és eltűnt a sötétségben. S nem rég még egy távoli macskahang is hallatszott mintha verekedne, de csak egy hang hallatszott. Azóta abbahagyta. S nem tudom, hogy ő lehetett az a macska, vagy szintúgy véletlen, és egy másik macska volt?



Nem tudom ez mi lehetett, de mint említettem nem értek a macskákhoz, soha nem is volt. Csak annyit tudok róluk, hogy felismerik a negatív erőket, s ez ijesztett meg a történtekkel kapcsolatosan, hogy talán van valami ami nincs rendben?



Mi a véleményetek erről?



2017. szept. 22. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Csak annyit tudok róluk, hogy felismerik a negatív erőket"

Ezt is rosszul tudod. A macskák nem reiiki mesterek, mit ismernének fel a negatív erőkben? Max a feszültséget érezhetik, de biztos nem boszorkányság meg átok miatt követett téged hazáig.


Vannak olyan macskák, akik nagyon barátságosak bárkivel. Kétlem ,hogy kóbor macska lett volna, azok nagyon félősek, neki biztos van cserető családja.


Szóval én nem lepődtem volna meg ezen. Sőt, az én macskám is hasonlóan került hozzám. Kicsi volt még, jöttem ki a suliból, és ott ült a biciklim mellett. Megsimogattam, aztán indultam haza, de rohant utánam még akkor is, mikor felültem a biciklimre. Nem akartam, hogy elkeveredjen onnan, hátha ott lakik a közelben, de féltem is, hogy elüti valami a nagy rohanásban, úgyhogy hazavittem, másnap pedig elkezdtem keresni a gazdáját, kérdezgettem az embereket, de senkinek nem hiányzott. Végül biztos volt, hogy rossz sora volt előtte, mert a kaját is úgy ette, mint aki egy hete nem evett volna. Más egy éve nálam van. :)

2017. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem furcsa, inkább cuki. Én örülök, ha odajön hozzám egy macska az utcán, megsimogatom, ha engedi. Sokszor követnek is egy ideig, bár hazáig még egy sem követett.
2017. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szimpatikus voltál neki.Valószínű azért követett hazáig,mert közbe hátranéztél.Macskáknál ez néha azt jelenti,hogy gyere velem.
2017. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fúú, köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek,egyúttal sajnálom is, hogy így zajlott a dolog, de legközelebb ha történne ilyesmi akkor tudom mi a teendő. Köszi még egyszer
2017. szept. 24. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez nem normális. De te is huzatos vagy.
2017. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!