Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi volt a legköcsögebb dolog,...

Mi volt a legköcsögebb dolog, amit a macskátok csinált?

Figyelt kérdés
Kezdem én: miközben ettem, cukin a számhoz somfordált, mert érezte a kajaszagot. Viccből kinyitottam a számat, erre a macska a jobb mancsával kikotorta a falatot a számból, majd elrohant.

2017. jún. 23. 00:55
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
98%

Akkorát szart közvetlen a szarató mellé 2cm-vel hogy nem tudtam elhinni.. :D

Legyilkolta a halamat még régen egyszer anyám miatt.

2017. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
21%
Lefialt meg egy másik macskánk is, a sárgakat ellopta a másiktól a többit kinyírta. Ő maga is sárga volt.
2017. jún. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Az egyik lepisilte apukámat álmában :) :D Egy másik pedig jó nagy adagot odafosott a bejárati ajtó elé, az éjszaka közepén.


A mostani egy áldott jó gyerek, hála istennek, ő semmilyen rosszaságot nem csinált még. :D

2017. jún. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Juuuuhuuhuuj😀 Súlyos!
2017. jún. 23. 01:46
 5/29 A kérdező kommentje:
Cukika😍
2017. jún. 23. 01:47
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Hát odatojt egy szép méretes híg barnamedvét a szekrémybe aztàn volt már hogy az akváriumot leverte amiben nagy halak voltak s egyúttal meg is ette.Szintén kaptam egy nagy barnamedvét a cipőmbe,illetve a lábtörlőre...
2017. jún. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
szekrénybe*
2017. jún. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

De kedves!

Egyszer az öreg cicánk levadászta a fehér egeremet, megette, majd elaludt az akváriumában.

2017. jún. 23. 02:18
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
Egy barátnőmé csinála ezt: felmászott a tál fasírthoz az asztalra (eleve nem szabad felmennie), kivett egyet, ekkor valszeg rájött, hogy fokhagymás és azt nem szereti, ezért ledobta a padlóra. De azért végigpróbálta az összes többi fasírtot is, hátha azok nem fokhagymásak :D Csak a szemetet vitte le a gazdi, de arra ért vissza, hogy egy rakás félig megrágott fasírt hever szerteszét a konyhában :D
2017. jún. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%

Pisilős nálunk is volt. Arra ébredtem, hogy az a kis aranyos lepisilt.

Egyszer meg úgy belekapott a körömágyamba a körmével, hogy a fájdalomtól szó szerint majdnem befostam és összehánytam magam, de szerencsére pont eljutottam a WC-ig.

Az, hogy ezt-azt lever néha a polcról, szerintem nem is hír.

A másik macskánk rendszeresen lop az asztalól, múltkor meg úgy gondolta a kicsit több, mint fél éves (!) maine-coon cica, hogy neki kell gondoskodni a 2 és fél éves kislányomról, így az asztalról ellopott zsemlét neki vitte oda :)

2017. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!