Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megbántam, hogy vettem egy...

Megbántam, hogy vettem egy macskát, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vettem ragdollt, de nagyon megbántam. Mit lehet tenni ennyi idő elteltével?


A cica természetével van a legnagyobb bajom. Elutasító és durva, bármit csinálok (még kajaadásnál is!) beleharap a kezembe jó erősen. Próbáltam leszokatni róla, de ha rászóltam vagy ráfújtam, attól csak még agresszívebben támadott rám. A feliway párologtatót is megvettem, 2 hónapig folyamatosan párologtattam, de semmit sem használt.

A másik problémám, hogy iszonyatosan hullik a szőre, vettem rá vitaminokat és naponta fésülöm, de ennek ellenére még a levegő is teli van macskaszőrrel. Belemegy a szemembe, a kajámba ráadásul tüsszögök és könnyezek is tőle.


Nem tudom még mit tehetnék, de kezdem feladni az egészet. Bármivel próbálok kedveskedni neki, menekül előlem és rámtámad. Úgy érzem így nem éri meg a rengeteg kiadást, takarítást stb., mert egyszerűen utál engem ez a macska.



2017. szept. 25. 15:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyébként kandúr cica? Mikor, menyi ideje történt az ivartalanítás? Ez is számít a személyiségében...
2017. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!