Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Faluhelyen miért az iromba...

Faluhelyen miért az iromba macskát kedvelik?

Figyelt kérdés
Sokan ilyet tartanak, tehát ami olyan terepszínű. Gondolom amikor fial a macska, inkább azt hagyják meg alatta.

2017. szept. 16. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, én látok sok tarkát is. Simán ilyen a gyakori. Ez a fajta elszaporodott, ennyi.
2017. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Ez a sima házi cirmos, utcai keverék. Mi az, hogy ezt hagyják meg alatta? A többit megölik, vagy mire gondolsz?
2017. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen, sajnos sokan még mindig ezt csinálják, hogy csak egyet hagynak életben... Ez elég szomorú, hogy még mindig itt tartunk. :(
2017. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Az iromba a cirmos?

A cirmos macskákból sok van és ha tarkával párosodik, tipikusan mind cirmos lesz, csak egy részük pluszban tarka is.

Én a cirmost szeretem, a falvaknak ehhez nem sok köze van. Nagyon szép a macska cirmosan, no :) De nekem nem a terepszínű tetszik, hanem a sötét cirmos és a vörös cirmos. Lehet kicsit tarka is mellé...

Én minden kölyköt meghagyok (s imádkozom, hogy megmaradjon legalább egy, nagyon kevés macska van a környéken, pedig kéne. aztán ha még meglesz a még igen fiatal anyamacska - itt azért komoly a halandóság, szabad félvad macskáknál ez van, ivartalaníttatjuk, mert ő sem akar csilió kölyköt), mondjuk most 4 majdnem egyforma sötét cirmos lett, káprázatosan szépek. Az anyjuk barna aligcirmos, az apjuk sötét cirmos. Nekik pedig még a hasuk is kontrasztosan cirmos és pöttyös :D

2017. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, azt hívják irombának, ami hasonlít az erdei vadmacskához, fekete csíkos és szürkészöld
2017. szept. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!