Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicaszakértők! Valaki segíteni...

Cicaszakértők! Valaki segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Szobacicát keresek akit lehet majd babusgatni:))Meg néha ki is engednénk...

Rövidszőrű vagy hosszú szőrü mindegy

Legyen bújos, szeretet teli, és ne legyen a leglustább:) de ne is agresszív,és legyen ragaszkodó:)

Kevés időnk lenne vele foglalkozni csak délutánonként...

Az egész sztori úgy kezdődött hogy nemrég pusztult el szeretett macskám és eldöntöttem hogy nem lesz több ilyen...ezért néztem utána a szobacicáknak mert eddig mindig házicicánk volt akiket úgy találtunk vagy fogadtunk örökbe.

Én a ragdoll cicát néztem ki:) csak vele az a gond hogy azt írták hogy nem szereti a magányt és hogy ritka Magyarországon...

De csak ezeken a dolgokon kívül minden jó lenne;)

Összefoglalva valaki tudna nekem ajánlani cicafajtákat? Esetleg hogyan tudnám azt megcsinálni hogy ne legyen magányos a cicám? Vagy esteleg egy ragdoll féle is jöhet:) Vagy egy kinti-benti cica keverék:) Nem vagyok jártas a témában ezért ha kell még bővebb infó nyugodtan írj:)



#ragdoll #Szobacicakeresés #bújóscica
2017. szept. 29. 18:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Devon rex:nem hullik a szőre, nem szeret kimenni, játékos, ragaszkodik,mint egy kutya, bújós és 5-6 órát is elvan egyedül, ha kell.
2019. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!