Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért müködik rosszul hazánkba...

Miért müködik rosszul hazánkban a beteg sürgös haldoklo állatokkal szemben a megmentés vidéken főleg? így meghalnak

Figyelt kérdés
Én macskatartó budapesti lakos vagyok, ha sos el tudom vinni egyböl a cicám. Gondolom nagyob városokban is van ez igy, de lakik egy ismim vidéken tőlem270kmre és mult szombat reggel fejbe verte valaki a cicáját aztán bedobta az árokba. Sajnos már rendelés nem volt de kinéztem a megyei ügyeletes orvosokat ö és én is reggeltöl estig hivogattunk mindenkit aki listán volt. És ismerösöktöl kért még tel számokat ezen felül. Nem vették fel. Üzenetrögzitö.. egy lett volna aki házhoz megy..nuku vizsgálat. Rá nézés..altatás. hétfön tudta csak dokihoz vinni addigra 34 fok volt már csak a testhöje. Ma is vitte de mivel ennyi idö telt el már az infulzio sem semmi nem segitett. Megmondta a doki ha azonnal kap el.látást felépül. Ma e miatt meghalt este.. kérdés..miért zajlik ez igy vidéki helyeken...?lehet nem mindenhol de többnyire

2017. okt. 17. 23:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vas megye, alias vidék:

Ezek szerint mi vagyunk az üdítő kivétel. Nem is értem közben, mi ez a nagy beskatulyázás...létezik a szent és tökéletes Budapest, meg a sötét, suttyó Mordor -"vidék". Egyesek szerint legalábbis.

Vannak elmaradottabb megyék, ahol egy lépéssel mindenben hátrébb járnak, valószínűleg sajnos ez így is marad. Emellett vagyunk mi, akik ugyan nem fővárosiak, de attól még ugyanolyan fejlettségi szinten állunk, mint BP.

Például ugye az állatorvosi szolgáltatásokat tekintve.

Van 0-24 nonstop hétvégi és ünnepnapos ügyelet az állatkórházban, fogadnak egzotikus -és vadállatokat is. Szinte bármilyen eset orvoslására alkalmas felszereltséggel és szakértelemmel bírnak.

Legalább egy orvosról tudom, hogyha a kutyámat rendelési időn túl este tízkor vinném, akkor is fogadná, mint ahogy tette azt pár éve.

Szóval kéretik a "vidéket" nem szitokszóként, negatív jelzőként vagy gyűjtőfogalomként alkalmazni, mert fényév különbségek húzódnak meg egyes tájegységek között. Gondolom, a pestiek sem örülnének, ha a városukról rögtön a Hős utcára asszociálnék, illetve azzal venném egy kalap alá a teljes helységet. :)

2017. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!