Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek gáz, ha a macskát...

Szerintetek gáz, ha a macskát pórázon sétáltatom?

Figyelt kérdés
Az egész utca és a városrész rajtam röhög, mert a kb fél éves cicámat pórázon sétáltatom, amiatt mert már megöltek pár macskát lecsókolbászba rejtett apró tűkkel. Mit javasoltok? Azt mondják engdejem el mert csak szenved..

2017. okt. 22. 11:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz ,de én ki nem vinném. A nagyméretű kutyámat is már számtalanszor támadták meg megvadult idegen kutyák mikor kiviszem pórázon, szerencsétlen macska nem járna jól hasonló helyzetben .
2017. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, nyilván nem hagyná senki, hogy széttépje a cicáját valami kóbor vagy póráz nélkül "sétáltatott" neveletlen eb. Felkapod a ciccet magadhoz öleled és továbbhaladsz. A veszély elmúltával ismét leteszed. Nem olyan nagy ördöngősség :)

#8 voltam azt hiszem

2017. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Nagyon ritka ha egy macska engedi egyáltalán hogy sétáltassák, ha nem húzza magát a földön vagy próbál kiszabadulni akkor egyáltalán nem gáz. Nyugodtan sétáltasd.

A mi cicánk sose hagyta és csak szenvedés volt neki amikor kipróbáltuk,úgyhogy mi nem erőltettük, de ha neked sikerül akkor örülj neki és szard le mit mondanak a környékbeliek.

2017. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy vannak olyan felelős macskatartók, akik haladnak a korral. Aki nem képes megtanitani a cicának a sétálást hámmal, az nincs jó viszonyban a macskával. Ha lefekszik, és nem akar elindulni, ott a gazdi a felelós, nincs olyan jó viszonyban a macskával, hogy együt5 mozogjanak.A fontos soha nem erőltetni a cicát, hogy mit csináljon, csakszeretettel, puszikkal, simogatással foglalkozni vele. Sok időtz kell vele tölteni!
2023. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha cicasétálás közben valami nem biztonságos, a cicát fel kell kapni, addig vinni, amig elmulik a veszély /pld. kutya/
2023. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én Pesten élek, a belvárosban. Itt macskát nem mernék sétáltatni. Először is nincs szabad terület.A Margit sziget az kutyasétáltató, sokan póráz nélkül, és mérgezett falatokat dobnak ki az állatoknak. Cicasétáltatásra csak vidéken gondolnék, de igy is néha fel kell kapkodni a cicát! Szegény macsik!
2023. aug. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!