Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szaros macska! Adjatok már...

Szaros macska! Adjatok már valami tanácsot mert itt őrülök meg?!

Figyelt kérdés

A macskám rendszeresen hajszálakat eszik. Fogalmam nincs honnan szedi össze őket, igyekszem mindenhonnan felcsipkedni, neki sikerül mégis találnia.

Ilyenkor nem tudom most szebben írni, a seggébe ragad a szar és mire észreveszem végigcsúszik az egész ki aszott lakáson.

Ráadásul tudja, hogy nem szabad, szóval most még el is bújik előlem és bútorok mögött kenegeti a cuccost.

Állati hetente végigüldözni a szaros macskát a lakáson és takarítani a spirálos szarcsíkokat mindenhonnan.

Most is összekent MINDENT, de most ráadásul még hajat se találtam, szóval nem tudom, most ez lesz az új módi? A másik macskám miért nem csinál ilyet soha?

Szerintem baromi türelmes vagyok de évek óta ezt játsszuk és most már nem bírom.

Segítsetek, mi a jó életet csináljak vele?


2017. okt. 25. 18:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2017. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi, de a fenekével ma már nem szeretnék többet foglalkozni :D
2017. okt. 25. 18:55
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Életemben nem hallottam ilyet!


Te, vagy valaki hosszú hajú a családban és az elhullott hajon lóg a macska fenekéből a kaka?

Biztos, hogy hajon lóg?

Nem gilisztás?

Nem tudok más tippet, otthon hordjál hajhálót, vagy fogd össze a hajad lófarokba, hogy ne tudjon hullani.

A macskának meg adj bőr-szőr vitamint, akkor talán nem fogja a lehullott hajat megenni.

2017. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Fú a miénk is pont ugyanezt csinálja! Sajnos még nem találtam ki a megoldást, de azért írok, hogy lásd, van sorstársad sajnos.
2017. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Persze hogy haj, azért nehéz lenne féreggel összekeverni :/

Egyszerűen benne van a kakában a hajszál egy része, a többi meg nincs, az még nem jön ki vele együtt, szóval így van, azon lóg a fenekéből.

A férjemnek van hosszú haja, de ő általában összefogva hordja. Nem értem, lehet a lefolyóból szedi, vagy kikukázza amikor a férjem kidobja, el nem bírom képzelni.

Hihetetlen, amikor nyugodtan ennél és azt látod, hogy a macska radírozik a dohányzóasztal alatt...

Próbáltunk már vitamint adni neki, pasztát állandóan kapnak, mégis mindig ez van. A másik soha nem csinált ilyet, pedig ugyanazt eszik...

2017. okt. 25. 19:05
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Voltál vele állatorvosnál, két üldözés között?

Ugyanis a macska akkor húzkodja a fenekét a földön, ha bűzmirigy gyulladása van. (Ezért is marad kakás a feneke!)

[link]

2017. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ó remek, akkor nem csak én szenvedek :D

Sajnálom :/ Az is fiú macska?

2017. okt. 25. 19:05
 8/21 A kérdező kommentje:

Voltunk már karomvágással a dokinál, akkor megnézte a bűzmirigyét és semmi baja.

Ha csak a fenekét húzkodná a földön, én lennék a legboldogabb ember.. de nem azt húzza, hanem a szart :D

2017. okt. 25. 19:06
 9/21 A kérdező kommentje:
Sőt, ivartalanításkor sem szóltak, hogy baj lenne a bűzmirigyével. Már egészen kicsi korától csinálja legnagyobb örömünkre.
2017. okt. 25. 19:08
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A megoldást sajnos én sem tudom, de biztos, hogy neki sem jó. Azért húzgálja a fenekét, mert próbál megszabadulni a zavaró dologtól.

Nem tudod ilyenkor elkapni, és letakarítani pl. nedves törlőkendővel a sz.rt róla?

Egyébként tudom, hogy neked nem vicces, de marha jót röhögtem a leírásodon :D "Spirálos szarcsík" :D

2017. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!