Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szaros macska! Adjatok már...

Szaros macska! Adjatok már valami tanácsot mert itt őrülök meg?!

Figyelt kérdés

A macskám rendszeresen hajszálakat eszik. Fogalmam nincs honnan szedi össze őket, igyekszem mindenhonnan felcsipkedni, neki sikerül mégis találnia.

Ilyenkor nem tudom most szebben írni, a seggébe ragad a szar és mire észreveszem végigcsúszik az egész ki aszott lakáson.

Ráadásul tudja, hogy nem szabad, szóval most még el is bújik előlem és bútorok mögött kenegeti a cuccost.

Állati hetente végigüldözni a szaros macskát a lakáson és takarítani a spirálos szarcsíkokat mindenhonnan.

Most is összekent MINDENT, de most ráadásul még hajat se találtam, szóval nem tudom, most ez lesz az új módi? A másik macskám miért nem csinál ilyet soha?

Szerintem baromi türelmes vagyok de évek óta ezt játsszuk és most már nem bírom.

Segítsetek, mi a jó életet csináljak vele?


2017. okt. 25. 18:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

18-as vagyok. Hát azt hiszem, megoldottam a keleti kérdést.

Némi kakielemzést szoktam néha végezni. Arra jutottam, hogy utoljára az jön ki, amiben a lenyelt szőr van. És ez szorul be. Következtetés: szőroldó paszta forever. Illetve hasonló cipőben járó gazdiknak és a kérdezőnek is ajánlanám a cserepes aloe vera növényt. Nekem még egy darabig voltak virágaim, mikor macskám lett, itt kezdődött a dolog :DD a bensőséges kapcsolatunk az aloéval. Néha veszek neki egy cserép aloét rájár egy hónapig. Sokkal szebben kihozza a lenyelt szőrt, mint a paszta, pedig GimCat-et használunk.

Mert néha nálunk is előfordult, hogy beszorult ez-az nagydolog végzése közben, ha nem is ennyire katartikusan mint a kérdezőnél.

Remélem, még olvassátok, akiket érint :).

Akik újonnan olvassák, azoknak azért elmondom, hogy nem lehet akármilyen növényt adni a macskáknak, mert nagyon sok mérgező számukra, utána kell olvasni. Az aloe vera nem mérgező.

2018. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!