Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy a macskámrol...

Lehetséges hogy a macskámrol azt hiszi valaki, hogy az övé?

Figyelt kérdés
Van 4 macskám. Mint oldott ivartalanított cica, kinti benti macskák. Ebből három szinte sose jár ki, de van egy akit 4 éve Kóbor ként fogadtam örökbe. Na ö az utobbi honapokban két napot itt van kettöt nem. És szép tisztán kövéren jön haza. Lehet valaki eteti s azt hiszi az övé?

2017. okt. 27. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Micsoda következtetés...
2017. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha tisztán és ducin megy oda is (feltéve ha mindig egy helyre megy) akkor gondolom az az ember is látja rajta és sejti hogy ő nem egy kóbor maccs.

Az én cicáim habár csak a szomszédba szoktak átmenni, de a néni is ad nekik enni, megsimogatja őket. Bár a cicák csak pár órát vannak nála.

Én a helyedben tennék rá egy nyakörvet a saját nevemmel, telefonszámmal, esetleg utca hsz., maccs neve.

2017. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos wellnessbe jár. Ha annyira "oldottak"ezek a macskák, mint ahogy írod, neki is igazán beleférhet utána jóllakva, kisimultan hazajönni.
2017. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak több gazdás macskák. Ők mindenhol begyűjtik a vacsit és a vakarást. Ha megunják mennek a másik helyre.
2017. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy te vagy az aki azt hiszi?:)Egyebkent teljesen lehetseges,hogy mas is eteti.O vagy a sajatjanak tekinti vagy tisztaba van vele,hogy lehet gazdija,csak szerti a cicakat.A macs meg elvezi,hogy ket gazdija van.Anyum a munkahelyen etetett egy szegeny cicust,aztan kiderult,hogy van gazdija.Az en cicam 4szomszedhoz jart at(amirol tudok)es alltalaba enni is adtak neki,pedig tudtak,hogy az enyem.
2017. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te is befogadtad, lehet már akkor volt gazdája, és ahhoz jár haza, nem fordítva.A macskák gyakran ezt csinálják.Az enyémek is átjártak szomszédba, nyávogtak mint aki éhes, adtak nekik enni rendszeresen, holott én jó kajával etetem őket, kövérek is.

Hozzánk meg a szomszédé járt, én se zavartam el a kajától és ideszokott. Nagy túlélők ők.

Volt időszak amikor egyre több macska kezdett járni hozzám kajálni.Úgy kérték a kaját, mintha totál éhesek lennének.Én is azt hittem, kóbor macskák, majd évek múlva véletlenül derült ki, van gazdájuk, nem messze tőlünk lakik, de rendszertelenül ad nekik enni. Ezután is ettek az én macskáimmal.

Amúgy sokan hamar rámondják egy utcán mászkáló kutyára, macskára hogy kóbor, elkezdik etetni, és onnantól odatart, és jószándékból kóbort csinálnak belőle.Én is jártam régen így. Azóta megfigyelem az állatot hogy tényleg gazdátlan-e.

Amúgy ha az utóbbi hónapokban csinálja, akkor csak most talált másik "gazdát". Én megfigyelném hova megy, nehogy egyszer ne jöjjön többet, mert bezárják lakásba benti macskának, valakinek odaadják, stb.Ott szólnék, hogy az enyém.Később ha vita lesz belőle, kié a macska, nem tudod bizonyítani.Vagy tetetnék bele chipet.A nyakörv nem jó, egyszer az én macskám felakadt vele kerítés tetején, majdnem megfulladt, és eltört a lába mert vergődött. Macskanyakörv volt.

2017. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, úgy van ez, mint a gólyáknál. Tipikus magyar madárnak véljük, pedig Afrikában sikeresebben költ, mint idehaza.
2017. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!