Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudhatom, hogy eltört-e...

Honnan tudhatom, hogy eltört-e a macskám lába?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt leesett az erkélyről, de első emelet és előfordult már, szóval nem aggódtam. Visszajött, látszólag semmi baja nem volt. Viszont ma mintha a lábát fájlalná, ha magasabb helyről ugrik le, nyöszörög előtte. Felugrani gond nélkül fel tud bárhová, és ha tapogatom a lábait, nem húzza el.

Hétfőn tudom elvinni orvoshoz, mert kis faluban lakunk, 100kilométereken belül nincs ügyeletes állatkórház és az interneten talált ügyeletes állatorvost se lehet elérni. Mit tudok tenni?


2017. okt. 28. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tört el. Törött lábbal semmi nem ugrál.
2017. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak megrándult, meghúzódott.

Ha nem múlik el hétfőre, azért nézesd meg.

2017. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

"... előfordult már, szóval nem aggódtam."


Jesszus!!!! Macskahálót szereljetek már fel!

2017. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet kizárni a törést, csak rötgennel. Én is hasonlóképp jártam. Ugrált továbra is csak picit fájlalta a lábát,el vittem orvoshoz aki át tapogatta s azt mondta nincs el törve, röntgen gépje elromlott...ezért át vittem másik helyre ahol megrötgenezték és ketté nyilt egy csontja a mancsa felett...azt mondták mivek ott nyilt szét neki ezért tud ugrálni futni. Nyugi nem kell s.o.s szaladnod de hétfön egy röntgent megér.
2017. okt. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%

Nem ugrana le, ha törés lenne, kicsit pihentetnie kéne pár napig, és elmúlik, húzódás, rándulás szerintem is.

Macskaháló? Minek? Ha igazán fáj neki, többet nem fog ez előfordulni, mert egy állat nem teljesen hülye. Ha meg mégis ugrál, akkor tudom hogy házikedvenc meg minden, én viszont vidéki vagyok és a háziállat haszonállat, szóval meg is érdemli ha ennyire hülye.

2017. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!