Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Helyesen cselekdtem?

Helyesen cselekdtem?

Figyelt kérdés
A szomszédban van 2 cica nolyan 10 hónaposak lehetnek sajnos nagyon vékonyak mivel naponta kapnak egy kis vizes kenyeret. Nekünk csak 1 cicánk van ezért naponta etetjük őket. Próbálom ideszoktatni mind a 2-t mivel az egyik vemhes és nem lenne jó vége ha ott fialna le. Erről a szomszéd nem tud hogy etetjük mivel biztos ránkszólna hogy hagyjuk őket. Lehet hogy majd nyáron ellopjuk pár napra őket még kiivartalanítatjuk.Mivel mind a 2 lány. Ez jó ötlet?
2010. máj. 30. 13:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A szomszéd adja nekik a vizes kenyeret.
2010. máj. 30. 13:36
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
ha rászánod a pénzt, akkor jó ;)
2010. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Persze, nyugodtan, ti legalább jót tesztek velük. A macska amúgy sem olyan helyhez kötött, mint a kutya.
2010. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát, ez szerintem nagyon jó, úristen ha egy kicsivel több ilyen ember lenne a világon akkor sokkal jobb lenne minden:D

szerintem a kiscicákat ne adjátok oda a szomszédnak, mikor már erősebbek és nagyobbak lesznek akkor ajándékozzátok el, és úgy sokkal jobb lesz az életük::D sok szerencsét:)

2010. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden tiszteletem a tiéd, sok ilyen ember kellene erre a világra! Ha valóban kiivartalanítjátok a lánycicákat, azzal gátat vethettek a felesleges szaporulatnak, aminek csak még több éhező, vékony kiscica lenne az eredménye.


Sok szerencsét a gazdikereséshez a kicsiknek!

2010. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Pontosan jól tudod, hogy helyesen cselekszel. Te lennél a legjobban felháborodva, ha valaki azt írná, hogy mindez helytelen. Pontozzatok le nyugodtan, de szvsz csak dicsekedni akarsz.


18/L

2010. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

... vagy éppen az a célja, hogy felhívja a figyelmet, hogy így kéne csinálni minél többünknek. (Fogalmazhatok úgy, hogy példaként állítja magát. Arról nem ő tehet, hogy nincs más, akit példaként állíthatna.)


Tehát nem feltétlenül negatív, hogy "megkérdezte". ;)

2010. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%

Nem negatív természetesen, de ez az oldal nem a példamutatásról szól.


előbbi.

2010. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Arra nem gondolsz, kedves 54 %-os válaszoló, hogy esetleg azért írta ki a kérdést, mert nem tudja, járhat-e jogi következményekkel, ha csak úgy "ellopja" a cicákat 1-2 napra és ivartalaníttatja őket? Miért kell mindenben és mindenkiben a rosszat keresni? Sokat kell még tanulnod a felnőtt világról.


Kedves Kérdező, igenis, nagyon jól teszed, sokan példát vehetnének rólad. A szomszéd pedig semmit nem tehet. Ha számonkérné rajtad, nyugodtan mondd meg neki, hogy két vézna, alultáplált cica mászott be a kertetekbe, nyilvánvalóan nem volt gazdájuk. Te befogadtad, gondozod, táplálod őket hónapok óta és bár kijárós, szabad cicák, azóta a tieid.

Mehet ahová akar - de az ilyen tetű úgysem fog. Két elhanyagolt, kóbor cica befogadásáért és lelkiismeretes gondozásáért még senkit sem ítéltek el. Minden jót neked és a cicáknak!

2010. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

De gondolok. Ha az lenne a kérdés azt kérdezte volna:

Járhat jogi kövezkezményekkel az, hogy blablabla ?

Nem,ő azt kérdezte,hogy a cselekedete helyes-e. Én nem akarok belekötni, nekem teljesen mindegy.

2010. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!