Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Házicicát mivel etessem?

Házicicát mivel etessem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Négy befogadott házicicánk van, a felnőttek 7-6- és kb 3 évesek. / Plusz egy három hónapos mini/. A nagyok ivartalanítva vannak, makk egészségesek. Javaslatokat kérnék a felnőtt cicák táplálására, nedves és száraztáp is érdekelne. Ebben a mennyiségben fontos az ár is, de nem elsődleges - jó minőségű, nagytételben elfogadható árú tápokat keresek, ivartalanított cicáknak valót. Ha lehet, beszerzési helyet is ajánljatok. Illetve érdekelne, hogy melyik tápot ne és miért. Előre is köszönöm!

2017. nov. 4. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

#9 Hát ha valaki nem érti a magyar szavakat, magyar létére, én nem tudok mit csinálni. Googlezz, olvasgass. Háromszor nem fogom elmagyarázni ugyanazt.

A csak száraztáppal etetés egy trend, egy divat. Lehet, hogy öt év múlva majd a csak konzervvel etetés lesz az új módi, vagy tíz év múlva mindenki a nyersetetést favorizálja majd. Mindenben vannak trendek. Jó részüket később "meghaladják", vagy kiderül róluk, h x.rok. Más példát említsek, a gyermekgyógyászatban is vannak trendek, a csecsemőgondozásban is vannak trendek, van rokon gyerek a családban, aki két éves koráig nem ehetett cukrot, cukrosat. Akkor ez volt a divat, ezt találta ki és terjesztette el valamelyik okos.

A nedveseledelekben is van többféle minőség. A Trainer konzerv pl. emberi fogyasztásra is alkalmas húsból készül. Ezt mondjuk nem mindegyikre lehetne ráírni. (Érzékeltetésképp).

Részemről befejeztem. Googlezz, olvasgass, tájékozódj, csak ne itt, mert itt nem lehet.

A macska akkor is eredendően keveset iszik. Nem azért mert bolond. Genetika. Tudnám honnan linkeljem, linkelném. Üdv

2017. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem akarok tovabb veszekedni, egyértelműen más a al latasmodunk, nem baj.


De te mit adsz amúgy a macskádnak? Száraz táp milyen márka? Konzerv milyen márka? Havonta mennyibe van osszesen?

2017. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Én se.

Royal száraz, Trainer konzerv. 16 körül a kaja.

Szeretnék prey-ezni, de tönkrement a fagyasztóm, és egy mélyhűtőrekesszel rendelkezem, ami erre a célra nem felel meg. Nem beszélve arról, hogy nekem, emberi fogyasztásra milyen húsokat adnak el, magyarul a beszerzés.

2017. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező,mivel 4 cicád van nézd meg a Brit care tápokat. Ezek a tápok már jó minőségűek és van ivartalanított változatuk is,ár/érték arányban verhetetlen. Konzerv helyett vehetsz nekik húst(akár nyesedéket,vagy csirkeszívet,zúzát) sokkal olcsóbban jössz ki,és tudod mit esznek.☺ Én személy szerint royal tápot etetek,és mellette húst is kap a cica. A vitába beszállni nem akarok,de azt sose értettem miért mondják,hogy drága a royal. Okosan rendelve 1500/kiló, én inkább a joserán,a hc-n szoktam csodálkozni,hogy milyen drága.😊

Ahol érdemes nézelődni:

zooplus.hu

petissimo.hu

kedvencek.net

webtap.hu

2017. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14esnek: nagyon köszönöm a segítséged! Nyers kaját szoktak kapni, bár elég ritkán. Meglehetősen finnyásak a drágák és mindegyik mást szeret... Köszi még egyszer!
2017. nov. 14. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!