Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig normális sirni...

Mennyi ideig normális sirni egy cica halála után felnött férkiként?

Figyelt kérdés
Van egy 56éves férfi akinek több mint3hete meghalt a cicája, és azota minden nap többször is sírva hív engem. Napi tiz üzit küld amiben a cicájárol sirva ir. Én együttérzek vele, nekem is van cicám, de ezt már túlzásnak érzem, szerintem kezd begolyozni. Meg hát zavar picit, hogy ezt rám zuditja lassan egy hónapja. Nekem is halt már meg cicám. Én is sirtam, de nem ennyit és nem "terheltem" ezzel ilyen szinten a környezetem. Már mindenki el küldte a búsba mert túl sok. Egyedül én hallgatom még mindig minden nap a sirását, de nem tudom meddig.....Mit javasoljak neki anélkül hogy megbántsam?

2017. nov. 4. 14:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A macskák és kutyák elvesztése hatalmas lelki megterheléssel jár. Pszichológiában leírt jelenségről beszélünk. Valószínűleg a rengeteg értetlen meg lekicsinylő reakció az amúgy nagyon is komoly gyászra szintén hozzájárult ahhoz, hogy a gyerek ilyen állapotba kerüljön.
2021. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig a kérdésre válaszolva egészen addig, amíg neki jólesik.
2021. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!