Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmütötték reggel a cicám...

Megmütötték reggel a cicám sérvel, álítolag rutin beavatkozás, ahoz vittem akihez régen is a többit, de most haldoklik?

Figyelt kérdés
Magához tért azota ordít és harapja a hordozot vistva dölöngél. Kérdeztem a dokit elöb azt mondja ez normális. Hát nekem nem ugy tünik. Mit tegyek? Ez a doki tutko profin mütött mindig gyönyörü vágás gyönyörü varrás, hát ez most undoritó..az utobi két honapban panaszok voltak rá, de én nem hittem el mert nálla profib sebészt nem láttam, de lehet igazuk volt? Mit tegyek?

2017. nov. 18. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy másik dokihoz, nézzen rá.
2017. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd másik orvoshoz, minél hamarabb!
2017. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Másik orvos, azonnal.

Az is lehet, hogy csak így hat rá az ébredés, de jobb tisztázni.

Engedd ki a hordozóból, hátha kicsit megnyugszik. Lehet, hogy frusztrálja az ismeretlen érzés és a hordozó együtt.

Az enyém, amint lábra bírt állni, azonnal kiment a hordozóból, befeküdt a radiátor alá a kedvenc helyére. Nyugtalan volt egész este, jött-ment, nem értette miért ilyen bódult, de nem ordított. Inkább elbújt előlünk mindig.

2017. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kiengedtem de ordit. Jajj . Gubaszt és ordibál. Szaladok.
2017. nov. 18. 16:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltunk másik dokinál. Hát ö is szörnyülködött a varraton, ugy néz ki nem kapott fájdalomcsillapitot. Itt kapott, meg még valamit, hát ég és föld. Már járkál nem sir semmit.
2017. nov. 18. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást a cicának!
2017. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj szegény. Igen. A miénk le volt szedálva, utána 3 napig még mi is adtunk neki. Simán átvészelte a műtétet, jobban, mint én egy fejfájást. Reméljük mostmár rendben lesz a cicád!
2017. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jajj édes istenem lehet ilyen???? :((( azt a dokit fel kéne jelenteni nem szokásom....de megérdemelné....

Csúnyán ébrednek de nem ennyire!!

Felejtsd el azt a mészárost jelentsd az önkormányzatnál /ott kell/ akár név nélkül..!

:(((

Hogy van most a cica?? Hogy vagytok??

2017. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jézusom... ezt olvasni is szörnyű volt, nem még látni és hallani. Hogy fájhatott neki a hasa.

Most hogy van?

2017. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!