Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Miért van az hogy a macskám csak akkor utálja a kutyánkat ha éppen én is ott vagyok?

Fúj rá meg minden, de nem eszik csak akkor ha a kutya is ott van, illetve ha be akar jönni akkor addig toporzékol az ajtó előtt és van hogy nyávog is amíg oda nem ér a kutya és egymás mellett bejönnek. Meg pl az előbb is, itt alszik mellettem a kutya, a macska bejön felugrik az ágyra és elkezd a kutyára fújni, aztán lefekszik a kutya mellé.

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, kutya

2017. nov. 18. 18:06  Privát üzenet  

A válaszok
A macskak rohadtul feltekeny allatok. Nalam is balheznak ilyeneken.amugy szeretik egymast,de a gazdin nem szivesen osztozkodnak.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. nov. 18. 18:15 Privát üzenet

Ez inkább neked szóló műsor lehet.

[link]

:DD

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 27. 17:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 napja ment el a macskám. Visszajön?
Hirtelen sírni kezdett a macskám. Szerintetek?
SOS! Hogyan költöztessem a macskám?
Miert kakilt be a macskam?
Mivel kezdeljem a macskám sebét?
Mit csináljak hogy a macskám egyen?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!