Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazatert gyerekkorom cicaja!...

Hazatert gyerekkorom cicaja! Miert?

Figyelt kérdés
10 evig neveltem egy cicat, velem nott fel, egyutt aludtunk egyutt csinaltunk mindent, majd elment masik gazdit keresni, ket utcaval odebb aki befogadt, es csak hallottuk tole hogy a volt macskanknak milyen jo nala. Ket evig felenk se nezett a cica, majd ma reggel hazajott, egeszsegesen, kicsit megszeppenve, de ugyanugy hallgat a regi nevere (masik gazda ujat adott neki), es ugyanugy bujik hozzam. Mi tortent vele? Mi ez a cicaknal? Kivancsi leszek ha kikerezkedik ismet, visszater e...
2017. nov. 19. 08:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ragaszkodas teren az osszes tobbi cica egyforman viselkedik, egyszerre onalloak es egyszerre bujosak, egy macskam van ami szoszerint levakarhatatlan, immar 6 eves, nagyon ragaszkodik, es konkretan ugynez ram mint akk szerelmes belem :)) nemtudom szamit e, de a koborlo eltunos kiraly, egy szfinx. egyetleb fajtattiszta macskank, eshat latszik nem a huseg mintakepe :) itt szunyal most mellettem, azert mokas :))
2017. nov. 19. 09:43
 12/17 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Azért töröltetted a válaszomat, mert nem azt írtam, amit látni szerettél volna? Újra megkérdezem. 10 évig együtt aludtál egy állattal. Miért nem mentél érte, amikor kiderült, hogy hol van?
2017. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem, csak unom h nem lehet kiirni egy kerdest anelkul h ne kotnenek bele. a valaszom neked: CSAK!
2017. nov. 19. 11:00
 14/17 A kérdező kommentje:
de hogy kielegitsem a kivancsisagod: nem fogom a sajat akaratom egy allatra eroltetni, mint ahogy mas is irta h atkoltozott a macskaja mashoz, o sem hurcolta magahoz vissza. normalis ember hagyja h eldontse hogy az allata hol akar elni. egy ev utan megtudtuk hogy meg el, es nagyon jol erzi magat a nyugdijas oregparnal. szuleim elmentek, megneztek, megsem ismerte oket. mivel a macska kijart, mivel egy oriasi kerteshazban lakuk, korulottunk szinten oriasi kerteshazak vannak, igy velhetoen hazatalalt volna a ket ev soran ha nagyon akart volna, de nem tette. eroszakkal meg nem hoztuk el. most pedig hazatalalt, nyilvan okkal.
2017. nov. 19. 11:07
 15/17 A kérdező kommentje:
a kerdesem pedig arra vonatkozott miert johetett haza a macska, a te valaszod semmikepp sem kapcsolodott a kerdesemhez, igy jelentettem, ahogy jelenteni fogom a tobbit is amit irsz es nem idevalo. trollkodj es kotekedj mashol. koszonom!
2017. nov. 19. 11:08
 16/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Az, hogy az én kérdésem kint van-e, teljesen lényegtelen. Feltettem egy kérdést normális stílusban, sem kötekedés sem támadás nem volt benne. A kérdés emberi oldalára voltam kíváncsi. Az, ahogy te reagáltál rá, illetve a későbbi hozzászólásaid tulajdonképpen megválaszolták a kérdésemet.
2017. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

értem, nekem a válaszod tűnt támadónak, ez a "nem jutott eszedbe h hazahozd a macskád?" kicsit vádló volt. nyilván eszembejutott, mert felelős gazda vagyok, mindenféle állatom van/volt kb 10 éves korom óta nevelgetek mindig valamit. de az ember tényleg mit tehet ha a macskája annak ellenére h mindent megtett érte 10 éven át kismacska korától, egyik napról a másikra úgydönt nem kíván vele élni... az elején sirattuk, mert azthittük elpuszult, majd mikor megtudtuk h él és virul a szomszédnál, egyrészt örültünk másrészt meg elkeseredtünk h ez mégis mi, mert minden megvolt adva a cicának, erre ő már sokadjára lépett le. én spec úgyvoltam vele, h hadd maradjon ott, megnéztük rendben van-e okés volt, aztán hagytuk, hisz hiába hoztuk volna haza, úgyis visszamegy, elfogaftuk h ő így döntött. nálunk a cicák szabadon mozognak ki-be, kb. akkor mehetnének el végleg amikor csak akarnának. ő úgydöntött meglép, a másik gazdával megszerették egymást, ha neki így volt jó, nem kényszeríthettem hogy hazajöjjön. Volt más cicám aki szeretetre vágyott, foglalkoztam vele.


És vissza a temához: Egyébként fura, mert kora reggeltől az ágyamon alszik békésen, ki se ment azóta. Aggódom picit, mert olvastam több helyen h hosszú eltűnés után akkor megy haza a macs ha beteg... remélem nem, és ha már hazajött marad is, 16 éves koromtól velem volt, együtt nőttünk fel :(

2017. nov. 19. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!