Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egész gyerekkorom vegigszorong...

Egész gyerekkorom vegigszorongtam es ma sem jobb, vajon miert, van itt pszichológus?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban súlyos szeparációs szorongásom volt , sirtam a suliban h anyámékat többet nem fogom látni ( munkaban voltak) , emiatt nem jatszottam a többiekkel, nem volt kedvem, mikor en a szuleim gyaszoltam es ez igy ment nap mint nap.

Attól is feltem h nem mehetek haza a suliból es ott kell majd aludni , szentul hittem h ez igy lesz, mindennap , pechemre egyszer a portás szobaja mellett lattam egy ágyat es azt hittem h most szervezik meg az ottalvásunkat.

Hideg volt a kezem , nem erdekeltek az osztalytarsak , akik nyugtatni próbáltak feladták egy idö utan mert ismételtem ugyanazokat az aggályaimat.

Nem voltam valami kiegyensúlyozott es mondtak a barataim h mindig ugyanazokat fújom es unjak.

Sajnos ez a szorongas megmaradt mar felnött vagyok de most is folyton nyugtatni kell es sajnos a dolgaim sokszor nem jól végzödnek emiatt a lelkiallapot miatt .

Anyamat hivom folyton es most ö nyugtatgat, de mar rament erre az idegrendszere.

Betegre aggódom magam es sajnos beigazolódik sokszor ami nem csoda folyton feszült vagyok es a stressz miatt beszükült a latóköröm is, nem élek teljes életet . Sok traumam is volt hoztam is sok rossz döntest.

Mi a kiút ebböl?



2017. szept. 17. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk ne egy anonim oldalon keress pszichológust, mert az nem fog tudni segíteni. A való életben fordulj szakemberhez, olyanhoz, aki súlyos szorongásos zavarokban jártas. Már gyerekkorodban kezelni kellett volna ezt a szeparációs szorongásodat, a szüleid nem vették észre, hogy ez az átlagos, normális gyermekkori szeparációs szorongásnál nagyobb mértékű? Nem fordultak soha szakemberhez?
2017. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne hallgass az ilyen szuicid hajlamú, emo, mit tudom én milyen depis, érvagdosós kommentelőkre, mint a kettes! Tényleg csak pszichológus, csoportterápia lehet megoldás, de ahhoz el kell járnod egyhez, nem a neten kell keresgélni.
2017. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem itt kéne megoldást keresned, ha már ilyen komoly a probléma. Nem értem, anyádék is miért nem vittek al korábban egy orvoshoz, talán még nem késő, de mindenképp keress fel egyet. Talán segít
2017. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves "szantoveto"! Mivel érzed magad különbnek azzal, hogy ezt a névnem nem nevezhető szót odabiggyeszted a kommentedhez? Ezzel aztán bebizonyítottad, hogy te egy fain emberke vagy, gratulálok.
2017. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Van kiút, kisgyermekkorom óta pánikbetegségem volt, érettségiig, aztán elegem lett, letettem a gyógyszert és saját magam állítottam terápiát.


Azóta nem kellett gyógyszer. Elhatározás kell hozzá semmi több.

2017. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 2-el ne foglalkozz,csak nem akar tenni azért semmit se,hogy jobb legyen neki.Már kezdetnek jó,hogy kiírod magadból.Ha beírod a google-be,hogy pszichológus és a városod nevét,több nevet kidob.Ha gondolod,privátban írj rám,ismerek pszichológia szakos hallgatót.
2017. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szántóvető ***** válasza:
ki és hol állította hogy különbnek érzem magam?folyamatosan én vagyok megszólítva,elég ha végignézed a válaszokat:siralmas."ezt a névnem nem nevezhető szót odabiggyeszted"-így beazonosítható vagyok bármikor a későbbiekben-te még ennyit sem mersz felvállalni magadból.de most már elég belőlem,ha levegőnek nézitek a kérdezőt attól nem fogja jobban érezni magát.
2017. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Könyörgöm ne veszekedjetek , ez nekem nem segit. Valahanyszor látom h új válasz jön azt hiszem, h kapok új meglátásokat, tippeket , de nem
2017. szept. 17. 18:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Valami miatt hiányzott a biztonságérzeted gyerekkorodban. Szüleid kapcsolata milyen volt?
2017. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De mikor látod hogy nem következett be akkor nem tudod másnap leállítani magad. Hogy nyugi tegnap sem volt semmi.
2017. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!