Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyerekkorom óta hányásfóbiám...

Gyerekkorom óta hányásfóbiám van és nincs olyan nap hogy ne legyen hányingerem. Lehet olyan hogy mivel sokat van eszembe bebeszélem magamnak és csak azért van hányingerem?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,persze,hogy lehet.

Nekem is az van,nem vagy egyedül a problémáddal,bár tudom,ez téged nem nyugtat.:)

Mármint,hogy nekem is emetofóbiám van.

Ha nem vagy refluxos vagy nagyon-nagyon stresszes,akkor bebeszéled magadnak és azért van állandóan hányingered.

2017. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezen hogy tudnék valtoztatni? Tudom minden fejben dől el de nem értem hogyan..
2017. aug. 30. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdést, ha már felismerted, hogy BEBSZÉLED magadnak, de valójában semmi konkrét fizikai bajod nincsen, akkor az agyadban eldöntöd, hogy "oké, egészséges vagyok, miért is lenne hányingerem? ne legyen." ennyi
2017. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta kérdező, sikerült leküzdeni a fóbiád?
febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!