Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leonardo Light, Szárnyas vagy...

Leonardo Light, Szárnyas vagy Leonardo AD Sensitive, Kacsa macskaeledel a jobb?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 12:40
 1/1 Maxitabi ***** válasza:

A kacsásban friss 30% szárnyashús, szárított kacsafehérje 18%, rizs,10% szárított szárnyasfehérje, stb van (amúgy ez is sensitiv..:) )

A lightban 30% friss szárnyashús, 23% szárított szárnyasfehérje,rizs,kukorica, 9% halliszt, máj,rozs..stb

A sensitivből van bárányos és halas...

bárányos:bárányhúsliszt(16 %);szárnyahúsliszt(15 %); rizs(15 %); kukorica; szárnyaszsír,herinliszt(5 %) stb

halas:heringliszt(17 %);szárnyashúsliszt(15 %);rizs(15 %);kukorica, szárnyaszsír stb

Nekem nem szimpi, ha van benne kukorica- a kacsáson kívül mindegyikban van-így nálam az a nyerő... ezt eszik a macsekok már másfél éve,meg vagyok elégedve.

De pl a halasat nem szeretik, a maxit sem-pedig a maine coonommal kóstoltattam-mivel nagy a szemcse,de hiába!

Szóval részben úgyis ők választanak majd!

2017. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!