Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Én eddig abban a hittben...

Én eddig abban a hittben voltam hogy a Royal Canin macska tápok prémiumnak számítanak. Mostanában viszont azt hallom hogy a Taste of the wild, Real nature tápok sokkal jobbak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Igen, most utánanéztem: a Pedigree, az egyik legalja márka 40 évig volt a Crufts, a világ egyik legrangosabb kutyakiállításának szponzora. 2008-ban azért hagyta abba a kiállítás szponzorálását, mert a BBC lehozott egy nagy vihart kavaró dokumentumfilmet, ami a kutyatenyésztés árnyoldalait mutatja be, mint pl az extrém lejtős hátú német juhászok, vagy a levegőt alig kapó nyomott orrú fajták.
2017. dec. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Mindegy,hogy kutya vagy macskatápról beszélünk,mert itt a márkákon van a hangsúly mivel a kérdező által felsorolt márkák kutyatápban is léteznek így lehet róla véleményt mondani. Akármilyen állatról beszélünk, mindig az összetételt kell nézni a csomagoláson.
2017. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Amugy perzsa macskának lesz a táp, RC-ben van is ilyen fajta. Viszont a Taste of the Wild-nak meg brutális 43%-os fehérje tartalma van.
2017. dec. 5. 07:33
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki kell tapasztalni,hogy melyik cicának mi a jó. Ők sem egyformák. Mi royalal etetünk mert ez vált be. Szép a macska,jó kondiban van és egészséges a tesztek alapján. Amivel etetünk 33% fehérjét tartalmaz neki ez bőven elég. Mi is etettünk 38-40%-os gabonamentes tápokkal napi 3-4 adagot "termelt"a macska az alomba,nem jól emésztette. Most napi 1 kaki van,tehát neki jobb ez a táp. Valamelyik cicának lehet ez nem lenne jó,tehát hiába akarnám én erőltetni az acanát vagy a rn-t ha nem bírja a macska.
2017. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%

Rohadtul nem mindegy hogy kutya vagy macskatápról van szó, de egyébként mindkettőben az elitben van a Royal Canin.


Érdekes, kb majdnem az összes nagy tenyésztő Royalt ad a macskáinak. Biztosan rosszat akarnak az állatoknak, és a leendő kölyköknek, ugye? :)dd.


Reagálva a Pedigree-s írónak:gratulálok! a házi feladatnak utánanéztél, szorgalom megvan, csak a megértés hiányzik már. Te tényleg ilyen dilis vagy?


A Pegigree (Mars )egyáltalán nem azért nem szponzorja többé a Cruftsnak amiért te írtad, (nyilvánvaló, hogy ócska amerikai tápot amúgy sem vesz senki, csak a nagyon csóró tulajdnos), hanem pontosan azért, mert olyan állatok lettek kiállítva és díjazva a Crufts versenyen, amik egészségtelenek, szabálytalanok voltak, és ez nem valami olyasmi, ami mellé büszkén kiállnának.

2017. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

"Amúgy meg hallottad azt, hogy a jó bornak nem kell cégér? A jó tápnak sem."


De hallottam, mégsem hiszek benne.

Elég sok nem rossz Porsche, Audi, Mercedes, BMW reklámot láttam, csupa szar autót gyártó cég, értem:)

2017. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy írtam a privátban is, amit küldtél, pont azt írtam, amit itt te is. Az egészségtelen, túltenyésztett állatokat bemutató dokumentumfilm miatt nem szponzorálja már a kiállítást. Ennyire nem megy a szövegértés? Azt meg még mindig nem vágom, hogy szerinted miért ócskák az amerikai tápok, mikor ott egyrészt gyermekszámba veszik nagyon sokan a kutyát meg a macskát, másrészt olyan fogyasztóvédelem és fogyasztói kultúra van, amit az itteni meg sem közelít. A Walmart olcsó saját márkás tápjai között is bőven van olyan, ami itt szuperprémium lenne és ez ott még csak nem is a legfelsőbb kategória. Itthon mikor fog a Tesco szuperprémium tápot árulni?
2017. dec. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy te valami nagy fejes vagy a Royalnál, hogy itt reklámozod azt a túlárazott kakit?
2017. dec. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A Real nature és a Taste of the Wild egy kategóriával feljebb van egyértelmű, hogy jobbak.

A Royal meg egyel alatta van, viszont az ára meg nem igazán akarja ezt tükrözni, duplán probléma. Amúgy annyira nem rossz az se, de a másik kettő mindenképp jobb.



Drága barátunk meg szimplán csak Royallal etet és mindenki más aki leszólja arra kitalál valami marhaságot meg összeesküvés elméletet. Tedd el magad pihenni inkább, ne a jó népet fáraszd a baromságaiddal.

2018. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!