Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ölelgethetem a cicáinkat betegen?

Ölelgethetem a cicáinkat betegen?

Figyelt kérdés
Ugye nem tudják elkapni tőlem a betegséget? (Valószínűleg influenzás vagyok amúgy)
2017. dec. 5. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ölelgetheted, az állatok segítenek a gyógyulásban közelségükkel.
2017. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van amit elkaphatnak. Nem gondoltam volna, még nem lett beteg a cicám és nem mondta el az állatorvos, hogy tőlünk kaphatta el.
2017. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább te lehetsz betegebb, ha le van gyengülve az immunrendszered, és összeszedsz még bármit a koszos macskától.
2017. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Az utolso egy taj paraszt

Tudatlan baron

Sokkal tisztabbak a macskak mint a kutyak. Idiota barom... sot garantalom sokkal tisztabb mint te vagy

2017. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, amit elkaphatnak, de ha a cicák amúgy egészségesek, akkor erre nagyon kicsi az esély.

(Te semmit nem kaphatsz el tőlük, hacsak nem férgesek, gombásak vagy veszettek a cicáid. Ja, és egy állat csak akkor koszos, ha az igénytelen bunkó gazdája nem tartja tisztán.)

2017. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. dec. 6. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Oké macskaimádók, elnézést, biztosan minden macska olyan steril, mint egy műtő, és abszolút nem hordozhat semmilyen kórokozót magán. Sem a földről, sem a levegőből, sem sehonnan. Így értettem a koszost, nem úgy, hogy aki macskát tart, az igénytelen, vagy hogy maga az állat igénytelen lenne. Tudom, még nem jártok ott a suliban, talán biológiát sem tanultok még, de majd egyszer eljuttok oda, hogy megértitek, miért nem feltétlenül jó, ha például influenzásan egy macskát ölelgettek. De le lehet pontozni és hülyének nézni.
2017. dec. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!