Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Ölelgethetem a cicáinkat betegen?

Ugye nem tudják elkapni tőlem a betegséget? (Valószínűleg influenzás vagyok amúgy)

12-05 08:23  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ölelgetheted, az állatok segítenek a gyógyulásban közelségükkel.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 12-05 08:34 Privát üzenet
Sajnos van amit elkaphatnak. Nem gondoltam volna, még nem lett beteg a cicám és nem mondta el az állatorvos, hogy tőlünk kaphatta el.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 12-05 08:37 Privát üzenet
Inkább te lehetsz betegebb, ha le van gyengülve az immunrendszered, és összeszedsz még bármit a koszos macskától.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 12-05 09:20 Privát üzenet
Az utolso egy taj paraszt
Tudatlan baron
Sokkal tisztabbak a macskak mint a kutyak. Idiota barom... sot garantalom sokkal tisztabb mint te vagy

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 12-05 17:21 Privát üzenet
Van, amit elkaphatnak, de ha a cicák amúgy egészségesek, akkor erre nagyon kicsi az esély.
(Te semmit nem kaphatsz el tőlük, hacsak nem férgesek, gombásak vagy veszettek a cicáid. Ja, és egy állat csak akkor koszos, ha az igénytelen bunkó gazdája nem tartja tisztán.)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 12-05 19:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

# 6/7Időpont 12-06 20:03 Privát üzenet
Oké macskaimádók, elnézést, biztosan minden macska olyan steril, mint egy műtő, és abszolút nem hordozhat semmilyen kórokozót magán. Sem a földről, sem a levegőből, sem sehonnan. Így értettem a koszost, nem úgy, hogy aki macskát tart, az igénytelen, vagy hogy maga az állat igénytelen lenne. Tudom, még nem jártok ott a suliban, talán biológiát sem tanultok még, de majd egyszer eljuttok oda, hogy megértitek, miért nem feltétlenül jó, ha például influenzásan egy macskát ölelgettek. De le lehet pontozni és hülyének nézni.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 12-07 08:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Baba előtt érdemes e kivizsgáltatni a cicáinkat?
Hogyan lehetne erről leszoktatni a cicáinkat? Több cicát is tartunk. De most az egyik nőstény megfialt ezért a szobában csináltunk neki helyet? Mennyi idő után lehet a kicsit is a..
Van itt erre egy cica, és folyton bántja a mi cicáinkat. Hogy bírnék tenni ellene valamit?
Hogyan lehetne cicáinkat megvédeni a lopásoktól? Ti mit ajánlotok? (chip, lánc, tetoválás)
Mi vihette el a kicsi cicáinkat?
Ivartalanitattuk cicáinkat és azóta nem lehet őket összeengedni, hogyan próbáljam visszaszoktatni őket egymáshoz van 3 fiu és egy lány ebből a két fiu nem jön ki egymással..

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu