Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol találok a 18. kerületben...

Hol találok a 18. kerületben olcsó állatorvosi rendelőt?

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A szent bernát az 18. ker, de nagyon drága.

én már 10 éve is inkább vidékre vittem a kutyát oltani, mert harmad árban megúsztam!

Mondjuk nem csak emiatt mentem Dabasra, hanem ismerőshöz, de anélkül is megérte volna utazni.

2017. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeretnél. Ha csak az éves ismétlőoltásokat adatnád be, akkor érdemesebb agglomerációba elmenni. Érden pl. 3500 forint az oltás a 7.000 helyett. Ha ivartalanítás kell, akkor mindig vannak akciók, azokat érdemes figyelni.


Ha baj van és nincs pénzed, akkor sok állatorvos ad részletfizetést, vagy szervezetek segítségét tudod kérni esetleg.

2017. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szép, tipikus jó magyar állattartó.. ^^

Miért van az, hogy sosem olyan kérdések vannak, hogy pl. "Hol találok a 18. kerületben jól felszerelt, hozzáértő állatorvosokkal ellátott állatorvosi rendelőt?" ?

Olcsó húsnak híg a leve, remélem soha nem kell megtapasztalnod a sóherséged árát.

Mert ugye ha olcsó, akkor már jó, mert az a lényeg.. Pfff...

2017. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az éves oltások miatt tán...Van egy jól felszerelt rendelő, ahova járok, de 4cicám van és nem mindegy, hogy 32ezret fizetek vagy(mert ott annyi a 4re) vagy olcsob rendelöben fele ennyit.
2017. dec. 11. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:

"Olcsó húsnak híg a leve"


Ezt megmagyaráznád?

Talán vizet adnak vakcina helyett?

Vagy szerinted aki olcsóbb az nem is érthet hozzá?

A drága biztos jobb?


Milyen felszereltség kell az oltások beadásához, ami nem adott bármelyik praktizáló állatorvosnál?


Te a kocsimosás miatt is márkaszervízbe mész?


Rögtön lesóherezni valakit látatlanba?

Egy átlagos macskatartó csak akkor viszi állatorvoshoz a macskáját, mikor elromlik, nemhogy éves oltásokra...


Tipikus magyar aranyásó vagy.

2017. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megmagyarázom. Ez egy magyar közmondás. A lényege, hogy általában ha valami olcsó, akkor az nem véletlenül az.

Persze ezt nem lehet mindenre "ráhúzni", vagy biztosra venni, de a legtöbb esetben van értelme.


Nem, valószínűleg nem fognak vizet adni. A hozzáértést sem szeretném látatlanban boncolgatni.

A kérdésben eredetileg, ha visszaolvasod, akkor egy szó sem esik arról, hogy oltásra keres állatorvost.

A kocsimosós példa nem volt rossz, de ha nem zavar, visszakérdeznék: ha a karácsonyi vacsorához veszel alapanyagot, akkor azt hol teszed? Gondolom nem a legdrágább boltban, de nem is a legolcsóbban.

A kérdezőről annyit tudok, hogy állatot tart, és rajta szeretne spórolni. Mint így utólag kiderült, az éves oltáson. Szerintem nem olyan nagy összeg évente 1x kifizetni az oltásokat. Akinek az, az ne tartson állatot, vagy ne 4-et (és most az fog jönni, hogy dehiszen biztosan örökbefogadta, ezért baromi nagyon jófej, meg állatbarát. Az állatbarátság az nem a minél több állatnál kezdődik.) Persze ha valaki kétszer annyit kér egy oltásért, mint más, akkor azt el kell felejteni, de nincs olyan nagy árkülönbség. Kifejtenéd, hogy te ezt minek nevezed?


Azt meg már csak félve kérdezem meg, hogy miért lennék aranyásó? Semmi hasznom nincs ebben a kérdésben, nekem is van egy kutyám, és két macskám, és félretett pénzem minden eshetőségre (ha valamelyik eltöri a lábát, az bizony olcsó megműteni). Nem az anyagiak alapján választok állatorvost, hanem hozzáértés alapján.


Ui: azt meg kell hagyni, szép dolog a kérdezőtől,hogy oltatja a macskáját. Komolyan.

2017. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!