Kezdőoldal » Állatok » Macskák » .2 meglévő ivartalanított 1,5...

.2 meglévő ivartalanított 1,5 éves cicáimmal hogy tudnék megszoktatni egy harmadikat, aki kisfiú? Most a szomszédban, egy jól kibélelt cicaházban van, etetjük, itatjuk, de szeretném őt is befogadni

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is nézesd meg állatorvossal, hogy egészséges-e, nehogy valami fertőzést hazavigyen a 2 másik cicának!


Mutasd meg nekik a hordozóban, ha nem viselkednek ellenségesen, akkor nyisd ki az ajtót, legyél ott velük.


Nekem a nőstényem hónapokig utálta a kis kandúrt akit megmentettem. Én egymás mellett etettem őket és amikor nem tudtam figyelni rájuk, akkor külön zártam őket.

Mindig együtt kaptak enni és jutalomfalatot is csak úgy adtam, ha egymás mellett voltak. Ma már együtt alszanak. :)

2017. dec. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Már nálunk van a cica. Kapott féreghajtót,bolhairtó cseppet, bár nem bolhás. Kicsit trüszköl, de eleven, jól eszik. Úgy csináltuk, ahogy írtad, a meglévő "kandúrom" messziről szemléli minden mozdulatát /első este/, a "kislány" tüntetőleg inkább az ágytakaró alatt "aludt" egész idő alatt. Éjjelre bevittem magamhoz a kicsit.És még két kutyám is van, akik inkább bent vannak, mint kint. Hm. :-)
2017. dec. 9. 06:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb megbarátkoznak vele, a macskák sokáig képesek duzzogni. Én még a mai napig nem mondhatom azt, hogy szeretik egymást, maximum akkor alszanak egymás mellett ha fáznak. De akkor is csak a radiátor alatt.


Az biztos, hogy sok türelem kell hozzá, de menni fog. :) örülök, hogy befogadtad. :)

2017. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. a két kutyámnál már okés.Befogadták, szeretik. A két anno szintén befogadott cicám /amúgy testvérek/ nehéz ügy. a kandúr inkább távolról szemléli, nem látok ellenségeskedést rajta, de a lány cicám ...mondjuk ő aludt velem, és csak az enyém volt, nagyon utálja.de lesz, ami lesz, ki már nem rakom, az tuti. :-) Szóval az összes állatom utcáról befogadott, és a hely megtelt :-)
2017. dec. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!