Kezdőoldal » Állatok » Macskák » F0NTOS LENNE NAGYON! A cicám...

F0NTOS LENNE NAGYON! A cicám ma már kétszer hányt, nincs étvágya, és két napja széklete sincs. Több állatorvost hívogattunk, de senki nem veszi fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Baján lakom, és egy állatorvos se veszi fel. Esetleg valahol a közelben tudnátok mondani valakit?

Mivel könnyíthetném meg a cicám helyzetét? Székrekedés ellen valami?

KÖSZÖNÖM.



2017. dec. 10. 16:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos azt kell mondjam, hogy a #3-nak igaza van, akármennyire is fáj.

Ha a gyermekedről lenne szó, akkor mit tettél volna? Ha úgy vesszük, akkor a macskádnak is kijárna az az odafigyelés (nem, nem gondolom, hogy az állati élet fontosabb az emberinél, de ha van rá lehetőséged, akkor mindent meg kéne tenni).

A mai világban az internet a barátod, max 20 perc lett volna keresni egy ügyeletben lévő állatorvosi rendelőt, ahova egyből tudtad is volna vinni.

Nem letolásnak, vagy "beugatásnak" szánom ezt, de tény, hogy a gazdik minimum 75% a felelőtlen állattartás mintapéldája (sokkal előbb nézi a saját kényelmét, meg a pénztárcáját, mint az általa gondozott állat életét).

Remélem meggyógyul a cica, szórítok!

2017. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
Utolsónak igazat adok.
2017. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mint mondtam édesanyámnál voltam, aki súlyos beteg. Addig más vigyázott a cicámra. Tegnap délelőtt nem gondoltam hogy gond lehet, azért mert egy nap nem volt széklete és semmi más változást nem láttam rajta étvágya is volt. Viszont mikor hányt és enni nem akart, akkor intézkedtem is úgy hogy autóm sincs, és hiába hivogottam az ÜGYELETES állatorvost is nem vette fel! De nyugodj meg nem 20 perc alatt, de egy óra alatt szereztem FUVART ÉS ADDIG ADDIG TELEFONÁLGATTAM MIG EGY NEM ÜGYELETES ÁLLATORVOS FOGADOTT!És igen is elég odafigyelést kap a macskám. Nem tudom te így láthatatlanba honnan tudod?! És igen az utolsó fillérem is rá költeném, mert olyan mintha gyerekem lenne. De nem fogok neked magyarázkodni. Úgyhogy légyszíves neked is leírom ha tudatlan vagy nem kell osztani az észt

Ui. Szerencsére jobban van a cicám, gyógyulgat. Szép napot neked. És el lehet innen takarodni.

2017. dec. 16. 10:37
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, milyen alapon írsz olyat másnak, hogy el lehet takarodni, de kicsit vegyél vissza, senki nem beszélt itt veled ilyen hangnemben.

Béke ✌

2017. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit túlzásba estem, de az ilyen okos emberektől,akik osszák az észt,úgy hogy nem is a kérdésre válaszolnak + rosszindulatúak. Ettől eléggé kiborulok.
2017. dec. 22. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!