Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicát találtam az utcán,...

Kiscicát találtam az utcán, megsajnáltam, felvettem, csak annyi a baj h a szuleim nem engedik h bennt tartsam. Kint pedig hideg van. Mivel melegitsem fel a kis kuckojat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amí nincs jobb ötlet, meleg, régi pulóverek, ahová bevackolhatja magát, és tegyél mellé (jól stabilizálva, kupakot rácsavarva!) egy melegvízzel feltöltött palackot. Nincs valami kazánház, előtér, szerszámoskamra (éles tárgyakat tedd el!), ami mégsem a házban van, de ahol nincs olyan hideg, mint kint? MAmikámék a kazánházban "altatják" a cicáikat, jó meleg van, és visznek be nekik homokot.
2008. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Mindenképp ha nincs megoldàs akkor kartondobozt tetejével,vàgjàl ki nyilàst rajta,béleld ki jo meleg rongyokkal,vagy régi pàrnàval.

Amugy én is talàltam,és bennt tartottam az elötérben,aztàn elvittem orvoshoz,beoltattam,azota a pàrom aki kikészült az idegtöl mikor meglàtta a mcskàt,màr vele alszik egy àgyban!

A szüleid is megenyhülnek,ha làtjàk hogy gondoskodol a cicàrol,tisztàn tartod!

2008. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A cica simán ellesz kint is, nem fog megfázni ha nem gondoskodsz róla akkor sem! Még a bent tartott macska is ha kikerül ellesz egyedül! De persze a macskák imádják a meleget, így valóban a legjobb, ha valami régi meleg (pl.kötött) pulcsidat berakod neki a dobozába. Ha még nagyon pici akkor csinálhatod azt, hogy melegvizet (kicsit melegebbet mint a kézmeleg, de ne forrót) teszel egy ásványvizespalacka, azt bebugyolálod valamilyen anyaggal és berakod a dobozba. Anyu mindig ezt csinálta a kiscsirkéknek, kiskacsáknak, csak figyelj oda, hogy ha kihült a víz akkor vedd ki és cseréld ki.
2008. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kossz mindenkinek
2008. okt. 26. 18:05
 5/5 anonim válasza:
100%
Hungarocellt rakj a háza falaira de lehetőleg belűre.:D
2008. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!