Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fúj az egyik cica a...

Miért fúj az egyik cica a másikra?

Figyelt kérdés

Nemrég lett egy kiscicánk és úgy tűnt, az egyik régebbi macskánk összebarátkozott vele, anyukám mesélte, hogy pár napja látta is, ahogy ez a nagyobbik cica a kicsi fejét nyalogatja és összebújnak. Szóval már kezdtem megörülni, hogy szeretik egymást, viszont az előbb láttam, hogy a nagycica ráült egy párnára és a kismacska odaült mellé, a nagyobbik meg ránézett és ráfújt :(

Lehetséges, hogy még mindig utálja? Vagy azért fújhatott rá, mert nem akarta, hogy az ő párnájára üljön? Mondjuk máskor a szóban forgó nagyobbik cica mindig bújik hozzám, de most hiába simogattam, nem is dorombolt nekem, meg mindig el akart szökni a kezemből, úgy tűnt, mérges valamiért. Emiatt is lehetséges, hogy fúj a kiscicára, mert rossz kedve van?


Bocsi amúgy, ha hülyeséget kérdezek, csak eddig a másik idősebb macskánkra sose láttam fújni, meg fordítva sem. Kivéve akkor, amikor kisebb korukban először találkoztak, akkor 1-2 hétig ellenségesek voltak egymással, de utána megszerették egymást és azóta egyszer se láttam, hogy fújtak volna egymásra vagy bántották volna a másikat.


2017. dec. 11. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Lehet túl forró, azért fújja..
2017. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak épp nem vágyott társaságra, és nem akarta, hogy a kicsi odaüljön az ő helyére, azért fújt. Viszont ha a nagyobbik cica viselkedése hirtelen megváltozott, mogorva lett, akkor az is lehet, hogy valami baja van, fáj valamije.
2017. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Köszi a választ
2017. dec. 11. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!