Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Velem van a baj, hogy megvisel...

Velem van a baj, hogy megvisel és nem normálisnak tartom a halott cicákról készült képeket?

Figyelt kérdés
Idén két ismimtől kaptam képet az elpusztult cicáikrol. Ma kaptam a másodikat és megviselt nagyon.:( Miért fotozzák le a tényleg szeretett halott cicáikat? Csak én vagyok ehez tul érzékeny?

2017. dec. 13. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugh hát én nem tudnám lefotózni halottan, de lehet hogy nekik ennek van valami jelentősége hogy lefotózzák, talán egy utolsó emlék vagy bármi. Ha ez nekik jó nekem nincs kifogásom, de ez szerintem durva hogy szétküldözgetik az ismerőseiknek ez már nekem is sok lenne. Amikor az én cicám meghalt megszakadt a szívem érte, nem tudom kiverni azóta se ahogy ott fekszik összegömbölyödve, de a mai napig a régi képeire ahol egészséges volt boldog és játékos örömmel nézek és emlékszek rá. Minden ember máshogy dolgozza fel ezt.
2017. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Halottan én se fotóznám.

De az elmúlt 30 év leg aranyosabb, immár 2 éve halott cicája a telefonom háttérképe máig.

2017. dec. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem fotóznám le.

Nálam az volt csak hasonló, hogy még itthon csináltam a láthatóan nagyon beteg cicusomról egy utolsó képet, és utána vittem az állatorvoshoz, hogy altassa el.

Az a kép sem néz ki valami jól, meg látszik hogy rosszul érzi magát szegény, de akkor is kellett egy utolsó kép...

2017. dec. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!