Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak már 1 hónapja...

A macskámnak már 1 hónapja hasmenése van, teljesen egészséges semmi baja nincsen, csak amit megeszik ki is adja. Segítség?

Figyelt kérdés
Az elején ilyen narancssárga volt (mint amikor ketchupot és majonézt keversz össze), most meg citromsárga. Általában csöpög a fenekéből és hideg időszakban vagyunk, szóval még az se lehetne hogy bent a melegben lenne és lassan felépülne. Mint mondtam, semmi baja, nagyon sok szeretet van a cicában és állandóan jön utánunk. Táplálkozása illetve étrend-e is teljesen megfelelő, rengeteg kaját adunk neki és semmi. Ha ti nem tudtok segíteni, akkor állatorvos van már csak.
2017. dec. 14. 09:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%
Mi a címed? Hol van a macska? Elvisszük állatorvoshoz, aztán keresünk neki jó gazdát.
2017. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%

Kiírja a kérdést, kap egy csomó, egyhangú választ, és majd valamikor a délután folyamán, mikor hazaért a napköziből, benyögi, hogy a szülei befásult bunkó parasztok, és nem hajlandóak költeni a macskára.


Figyljétek meg, tuti ez lesz, már érzem.

2017. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem, nem kritizálást. Látszik mennyi eszetek van.
2017. dec. 15. 00:01
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Több mint annak aki egy hónapi nézi hogy a macskájának megy a hasa? És több annál aki szerint hideg időben egy legyengült jószágnak kint a helye?
2017. dec. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem házi macska, és szerinted egy kinti macskát, aki megszokta azt a környezetet, csak úgy be lehet vinni? Azt se tudja hova kell piszkolni, és még beteg is. Te sem segítséget adsz ahogy látom. Sokan vagytok ilyenek ezen az oldalon!
2017. dec. 15. 00:17
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Még neki áll feljebb, most kaptam ezt a szép levelet:


"Hazaértél az óvodából, rögtön kötözködsz a neten, anonímuszként :) Szerinted én ezt kértem? Segítséget kértem te !diót@ fszk@lap, akkor miért nem abban nyújtasz segítséget? Ha esetleg már átjutottál az első osztályon, akkor is látszik hogy mennyi az IQ-d egy ilyen válaszból. Teljesen eltér a kérdéstől, csak nem értem, miért nem fogod be a k#rv@ p0fád@t? Megtehetnéd azt is, hogy elindítod a minecraftot, vagy egy lego játékot és kockulsz napi 15 órát, másra nem hiszem hogy jó vagy."

2017. dec. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg beteg vagy. 1 hónapja szenved szerencsétlen állat és nem vitted orvoshoz? Most is csak végső megoldásnak gondolod, hogy dokihoz vidd?

És még neked áll feljebb, hogy tanácsot kertel, nem kritizálást?? Te tényleg ennyire hülye vagy?

Lehetne neked is hasmenésed egy hónapig, de el ne merjél vele menni orvoshoz.

Minek neked egy háziállat?? Szegény macska...nem vagy te normális

2017. dec. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Én felajánlottam, hogy elviszem az állatot orvoshoz, engem is leköcsögözött meg minden. Rosszul is érzem magam most emiatt. Vicces, hogy nekem azt bizonygatta a levélben, hogy a macska tök egészséges, itt meg azt írja válaszban, hogy nem lehet bevinni, mert kinti macska, és különben is beteg. Tudathasadásos emberről van szó, nem tudunk segíteni sajnos. Ha elárulná a címét, továbbra is igyekeznék segíteni és eljuttatni a macskát orvoshoz.

Azt írja, segítséget vár, nem kioktatást. Mégis mivel tudnánk segíteni azon kívül, hogy tizenakárhányan elmondtuk, hogy vigye állatorvoshoz? Próbálkozzunk a távgyógyítással?

2017. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hogy vagy vele, de szerintem ha te fosnál egy hónapja folyamatosan, akkor már rég elmentél volna orvoshoz.

A macskád erre nem képes, te vállaltál érte felelősséget,neked kell elvinni orvoshoz.

Ha nem vagy rá képes, akkor keres neki normális gazdát.

2017. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked lenne hasmenésed egy hónapja,akkor is azt mondanád,hogy egészséges vagy,csak hát már egy hónapja megy a hasad?Sajnos ebben neked senki nem tud itt segíteni.Ha még egy emberről lenne szó,aki eltudja mondani mit érez még lehetne mondani,hogy melyik gyógyszer vagy akármi lehet jó,de itt egy cicáról van szó.Csak egy állatorvos tud segíteni.Egyébként kinti cicát is belehet vinni nem biztos,hogy zavarná a dolog,főleg,hogy nagyon hideg van kint.De,ha a házba nem is mehet azért kamrába vagy valahol lehet neki helyet csinálni.De a nem tudja hova kell piszkítani kérdés is könnyen megoldható.Megkell neki mutatni és akkor tudni fogja.
2017. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!