Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak már 1 hónapja...

A macskámnak már 1 hónapja hasmenése van, teljesen egészséges semmi baja nincsen, csak amit megeszik ki is adja. Segítség?

Figyelt kérdés
Az elején ilyen narancssárga volt (mint amikor ketchupot és majonézt keversz össze), most meg citromsárga. Általában csöpög a fenekéből és hideg időszakban vagyunk, szóval még az se lehetne hogy bent a melegben lenne és lassan felépülne. Mint mondtam, semmi baja, nagyon sok szeretet van a cicában és állandóan jön utánunk. Táplálkozása illetve étrend-e is teljesen megfelelő, rengeteg kaját adunk neki és semmi. Ha ti nem tudtok segíteni, akkor állatorvos van már csak.
2017. dec. 14. 09:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%

Látom akkor nem csak én vagyok az egyetlen akit kiosztott levélben hogy a legutolsó köcsög emberi lény vagyok a földön, sőt én kettő ilyen levelet is kaptam! Most aztán kivételesnek érzem magam, micsoda megtiszteltetés.


De azt úgy elárulom kérdező hogy általában ha mindenki az ellenkező véleményen van veled, és te maradsz egyedül egy állásponton akkor nem mindenki hülye és te vagy az okos. :)

2017. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hármat írt a szerencsétlen :)
2017. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet sem kaptam :( pedig mindkét kérdéséhez írtam :D
2017. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Retardáltak :DD szerencsétlen meg a nénikéd
2017. dec. 15. 13:44
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Itt az egyetlen retardált az te vagy. Gondolom még mindig nem voltatok orvosnál. És még azt állítod a másik kérdésnél hogy nem te írtad ezt :D atya világ, nagy a sötétség.
2017. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
De most akkor tök komolyan, és minden rosszindulat nélkül. Retardáltnak nevezel mindenkit, aki azt tanácsolta, hogy vidd állatorvoshoz. Akkor mondd el, hogyan tudnánk segíteni?
2017. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom mit várt: majd azt tanácsoljunk hogy vegye elő anya gyógyszeres dobozkáját és vegyen ki egy negyed algopirint, egy fél nospát és egy kis aktív szenet, ezt keverje össze egy kis pohár desztillált vízben, hintse meg egy kiskanál szeretettel és itassa meg a macskával mert az majd meggyógyítja. Vagy tévedek? Nem ilyen kaliberű válaszra vártál?


Mert nincs ilyen válasz, nincs otthoni gyógymód, az állatorvos fog neki gyógyszereket adni meg injekciókat, diétát javasolni és akkor talán meggyógyul ha nem maradt szerencsétlennek maradandó károsodása.

2017. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam még egyet:


"EGYÁLTALÁN NEM FELELŐTLEN AZ ÁLLATTARTÁS!


A CICÁNAK NAGYON.. DE NAGYON RITKÁN MEGY A HASA.

Mielőtt itt panaszkodsz mint egy !diót@ "állatvédő" talán kérdezzél, és utána dumálj. A cicának teljesen kezdetleges baja van. Honnan veszed hogy felelőtlen az állattartás te f@5z? Te vagy itt az egyetlen felelőtlen, hogy tisztában sem vagy a dolgokkal de már járatod a szád."


Szerintem amúgy nincs is macskája, csak trollkodik. Legalábbis remélem. Csak nem tudja, mi a határ.

2017. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember olyan hülye amennyire csak lehet, és magából csinálja a hülyét, nem mi belőle. A TÖRZSKÉRDÉSED így hangzik: "A macskámnak már 1 hónapja hasmenése van, (...)" Erre írod itt a kollégának privátban hogy: "A cicának teljesen kezdetleges baja van."


Akkor most skizofrén vagy? Tudathasadásos? Lehet nem csak a cicának kéne doki de neked is? Ha egy hónapja megy a hasa az minden csak nem kezdetleges. Kezdetleges ha két órája vetted észre hogy megy a hasa.

2017. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ez egy provokatív kérdés, egyértelműen kamu az egész. Lapozzunk tovább, emberek!
2017. dec. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!