Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyamatosan tüzel a macskám,...

Folyamatosan tüzel a macskám, nem értem, miért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Tigriske már kb. 7-8. tüzelésén van túl, nem számít neki, hogy Tavasz, nyár, ősz vagy tél, ugyanis most van December 17. és jelenleg most is tüzel, folyamatosan nyávog, és ez már kezd sok lenni nekünk. Én úgy tudom, hogy a macskák legfeljebb kétszer tüzelnek tavasszal és ősszel, de már Tél van. A nyávogása fülsüketítő, panelban lakunk és ez így necces. Már voltak kölykei és eléggé zsémbes velük. :/

2017. dec. 17. 19:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ivartalanítod, folyamatosan tüzel, pár hét eltéréssel. A folyamatos tüzelés miatt méhgyulladása lehet, ami azért nem gyerekjáték... Ha meg folyamatosan pároztatod, akkor szaporító leszel. A te döntésed és felelősséged! :)
2017. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!