Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csincsilla perzsa cicát csak...

Csincsilla perzsa cicát csak csincsillával szoktak pároztatni?

Figyelt kérdés
Van egy kék perzsa cicánk, és érdekelne hogy idővel talán lehetne-e csincsilla perzsával pároztatni. Köszönöm a választ.

2017. dec. 18. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kerdésed alapján nem vagy tenyésztő. Ne szaporíts!!!!

Ha a saját cicádnak van származási lapja, elviszed kiállításokra, ahol eredményeket ér el, majd megszerzed a tenyésztéshez szükséges ismereteket, tapasztalatokat és igazolásokat, akkor elgondolkozhatsz azon, hogy kiscicák szülessenek.

Ha ezeknek a feltételeknek nem teszel eleget, mégis pároztatod a cicát, akkor te is egy vagy a szaporítók közül.

2017. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szaporítani. Nem fogok nyolcezredik alkalommal is hosszasan leírni, mi a különbség a tenyésztő és a szaporító között, nézz utána, de annyit elárulok, hogy szaporító a rossz, és egyes országokban legalább illegális is, és legalább ott büntetik is.


Gondolom a te macskáid sem tenyésztőtől vannak, tehát már itt bukik a dolog az elején...


Ne szaporíts!

2017. dec. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Törzskönyves a cica? Tenyésztésre vásároltad, vagy csak nem tartottad be az ivartalanítási kötelezettséget? Vagy esetleg te is szaporítótól vetted?

Nem jó ötlet így szaporítani cicákat, főleg úgy, hogy nem is értesz hozzá. Ebből csak baj lesz. Ha tényleg, hivatalosan és normálisan szeretnéd csinálni, akkor pedig kösd fel a gatyád, mert nem kicsit minuszban leszel..

2017. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak szerettem volna kiscicákat de nem akarom rossz szándékból szaporítani. Nem gondoltam hogy ennyire elítélendő dolog. Nagyon szeretem a cicàkat, szinte minden időmet velük töltöm.
2018. jan. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!