Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szoltat a macskám? SOS

Umaku kérdése:

Miért nem szoltat a macskám? SOS

Figyelt kérdés

Most szült kb 1-órája, a kicsik már szopnának de nem jön össze. Lefeküdt nekik, érzem hogy van teje de nem jön. Valami fekete kosz féle foltok vannak az emlőin, lehet hogy nem lesz képes szoptatni őket?

Csak 12-fele tudjuk állatorvoshoz vinni, mit tegyek? Addig kibírják tej nélkül???



2017. nov. 25. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Pedig azonnal kéne nekik táplálék. De ti legalább elviszitek orvoshoz... Miért nem ivartalanítattad?

Képes lennél 2 óránként etetni őket éjjel nappal, ha nem jön össze a szoptatás?

2017. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,akkor azzonal megyek venni nekik tápszert!!
2017. nov. 25. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
És hol volt a doki? Inkáb oda vitted volna.
2017. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

*inkáBB*

Az orvos azt mondta hogy ne szaladgáljak ennyi idős macskákkal mert csak rosszat tesz nekik. Ismerős,szóval eljött őket megnézni.

Mellesleg én normális hangnemben tettem fel a kérdést,nem vagyok kutya hogy így “beszélj” velem egy monitor mögül.

2017. nov. 26. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha már így provokálsz kérdező...


Egy kutyával hogy kell beszélni? Na és egy felelőtlen szaporítóval?


Nem hiszem, hogy itt bárki szidott volna téged. Az a bajod, hogy inkább orvoshoz kellett volna vinni? Ne már, komolyan, ez nem drámaszakkör.


Lehet lepontozni.

2017. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Válaszoló te miről beszélsz? 2,5 óránként kelek hogy szopnak-e,a földön alszok hogy halljam sírnak-e, kiirattam magam a suliból a hétre hogy tudjam figyelni őket, orvost hívtam hogy tudjam minden rendben-e, 1,5 napig én etettem és pisiltettem őket.

Komolyan,mi a problémád?

Igen,ki lesz ivartalanítva a macskám , de jelenleg már nem tudom visszaforgatni az időt hogy másképp legyen.

TE vagy az aki provokál engem, de egyébként nyugodtan. Ha neked így jobban telnek a napjaid akkor csináld.

További szép napot :)

2017. nov. 27. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!